REKLAMA

New Connect: Debiut z Aniołem

2007-10-19 07:30
publikacja
2007-10-19 07:30
GoAdvisers Sp. z o.o. (dawniej TAG Sp. z o.o.), Autoryzowany Doradca NewConnect, w ramach podpisanej umowy ze spółką Alumast S.A., przeprowadzi ofertę niepubliczną akcji.

Giełda to właściwa droga do pozyskania kapitału niezbędnego na realizację postawionych celów – mówi Zbigniew Szkopek, Prezes Zarządu Alumast. Aby się uniezależnić i dalej rozwijać niezbędne są środki na inwestycje i dodatkowy kapitał obrotowy. Poza tym NewConnect jest dla nas również doskonałą ekspozycją naszej firmy dla inwestorów oraz promocja i rozpoznawalność dla potencjalnych nowych partnerów i klientów – dodaje.

Alumast po wejściu na NewConnect planuje liczne inwestycje – ekspansję zagraniczną i przejęcia na rynku zachodnim, budowę nowego zakładu i rozwój nowej usługi związanej z rynkiem reklamy zewnętrznej.

GoAdvisers, była TAG, której prezesem jest Adam Guz polski Anioł Biznesu, zajmuje się doradztwem finansowym (corporate finance), a od czerwca jest autoryzowanym doradcą New Connect.

Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów doradczych, a przez moje ręce przeszło kilka setek biznes planów, wycen, wszelkich analiz. Dlatego teraz niemal intuicyjnie wyczuwam potrzeby i potrafię ocenić szybko, czy warto wchodzić w dany projekt – mówi Adam Guz.

GoAdvisers / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki