REKLAMA

Netflix od 2017 r. do obejrzenia w UPC Polska

2016-09-15 12:21
publikacja
2016-09-15 12:21

Netflix od przyszłego roku będzie dostępny w ofercie UPC Polska. Liberty Global, właściciel dostawcy telewizji kablowej, podpisał porozumienie z amerykańską platformą VOD. Netfliksa będzie można oglądać w ponad 30 krajach, w których działa Liberty Global.

fot. diego_cervo / / YAY Foto

Aby móc korzystać z serwisu z poziomu telewizora, trzeba będzie posiadać oferowany przez UPC Polska dekoder Horizon. Jako pierwsi treści Netfliksa będą mogli zobaczyć Holendrzy – stanie się to jeszcze w tym roku. Usługa będzie wdrażana stopniowo w innych krajach, m.in. w Polsce, Czechach i na Węgrzech, przez cały 2017 r. Dotychczas, od 2013 r., platforma streamingowa była dostępna tylko dla klientów telewizji kablowej Virgin Media w Wielkiej Brytanii.

Z chwilą, gdy Netflix zostanie uruchomiony na platformach cyfrowych Liberty Global, obecni użytkownicy aplikacji będą mogli zalogować się i przeszukiwać zasoby Netflix na głównym ekranie telewizora bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia. Nowi klienci będą mogli zarejestrować się bezpośrednio z poziomu telewizora.

Liberty Global działa w 12 państwach europejskich i 20 krajach Ameryki Południowej i Karaibów. Na całym świecie z usług operatora korzysta 29 mln osób. W Polsce działa pod marką UPC Polska, która w połowie 2016 r. miała 1,43 mln klientów. Netflix działa w Polsce od początku stycznia 2016 r.

Źródło:
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~BenyBezTV
Klasyczna tv odchodzi do lamusa i czas najwyższy by też nasi przejrzeli na oczy i przestali cisnąć nam ten chłam i obciążać go podatkiem by zrekompensować w ten sposób jego niską oglądalność
~Novellogatto
Netflix juz w Polsce działa. Śmiało mozna oglądać na Tv na platformie android :) korzystam na codzien
~Adam
Jakby ktoś na to czekał ;)
januszcebulak
Ja czekam na Netflixa w Polsce, ale nie w pakiecie z TV.
~Fenix
Z TVP jest ,,narodowa,, wiec jak sami posłowie będą oglądać to i tak nie upadne
~as
Do netflixa wystarczy dobry net i nowy telewizor. Nc+ Polsat już kwiczą...
~Ojoj
Huraaaa! Czyli co nie będzie trzeba płacić abonamentu, bo coraz mniej ludzi ogląda TV. Czy będzie tak jak z górnictwem na Śląsku - nierentowne, niepotrzebne, wyeksploatowane ale trzeba otrzymywać?

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki