REKLAMA

Multikino - Kino Na Obcasach

2013-01-01 05:50
publikacja
2013-01-01 05:50
Już od ponad 6 lat projekt Kino na Obcasach (KNO) z sukcesem  realizowany jest w 26 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Na przestrzeni  ostatnich lat KNO zyskało grono wiernych fanek, które regularnie korzystają z naszej oferty.

kino na obcasach

Kino na Obcasach to wyjątkowy wieczór przygotowany z myślą o kobietach. To sposób by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wypadem do kina. Seanse KNO poprzedzają liczne atrakcje, animacje, prelekcje przygotowane z partnerami wspierającymi projekt. Repertuar to zazwyczaj przedpremierowe pokazy filmowe, zatem Panie jako pierwsze mają okazję obejrzeć film, który wejdzie do regularnego repertuaru kilka dni później.

Kiedy: raz w miesiącu we wtorek, godz. 20:00
Lokalizacje: 26 kin sieci Multikino i Silver Screen
Najbliższe KNO: 5 marca – „Daję nam rok”, 2 kwietnia – „Przelotni kochankowie”

Więcej o KNO na http://multikino.pl/pl/extra/kobiety/
|
Informacje o spółce Multikino:

Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.


Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki