REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Możliwe zmiany w kierownictwie Tauronu

2015-10-01 04:06
publikacja
2015-10-01 04:06

Możliwe zmiany w kierownictwie Tauronu. Dzisiaj zbiera się rada nadzorcza spółki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może ona dokonać zmian w zarządzie.

fot. / / materiały dla mediów

Informację o zebraniu rady potwierdził wczoraj minister skarbu państwa Andrzej Czerwiński. Szef resortu nie chciał jednak potwierdzić czy w planie rady będą zmiany w kierownictwie spółki. Andrzej Czerwiński wyraźnie zaznaczył, że nie interesuje się działaniami organów spółki. Biuro prasowe Tauronu potwierdza, że dzisiaj (godz.11.00) zbiera się Rada Nadzorcza. Firma nie ma jednak informacji dotyczących tego, czym zajmie się ten organ.

Prezes spółki Dariusz Lubera jeszcze w drugiej połowie sierpnia twierdził, że nie czuje presji, która zmuszałaby go do zaangażowania się w ratowanie górnictwa. Szef Tauronu nie obawia się też o swoje stanowisko i przypomina, że pracuje na stanowiskach kierowniczych w energetyce już 24 lata.

Wczoraj minister skarbu państwa, Andrzej Czerwiński mówił o tym, że pisemne zainteresowanie zaangażowaniem w restrukturyzację kopalń złożyła Polska Grupa Energetyczną. Energa i PGNiG, według ministra także rozważają uczestnictwo w tej formule restrukturyzacji górnictwa.

Informacyjna Agencja Radiowa /IAR/K.Tokarczyk/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~Pracuś
Prezes Lubera odwołany przez Radę Nadzorczą. Reszta Zarządu podała się do dymisji.
~pzdr
jawne działania na szkodę spółki. kolejna afera kryminalna ....
~pinkfloyd
..ot co pozostawią po sobie polityczne świnie..puste koryto
~leniuch
jeśli zmienią zarząd tauronu to będzie gwóźdź do trumny dla PO , tylko petru mówię Wam

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki