REKLAMA
WEBINAR

Movie Games VR chce z emisji akcji pozyskać 1,5 mln zł

2022-05-23 12:18
publikacja
2022-05-23 12:18

Movie Games VR, spółka z grupy kapitałowej Movie Games, chce poprzez emisję akcji z prawem poboru pozyskać 1,5 mln zł. Środki te mają pozwolić na sfinansowanie trzech pierwszych produkcji - podała spółka w komunikacie prasowym.

Movie Games VR chce z emisji akcji pozyskać 1,5 mln zł
Movie Games VR chce z emisji akcji pozyskać 1,5 mln zł
/ FORUM

Jak podano, spółka planuje wyemitować nie więcej niż 6.335.580 akcji serii M po cenie 0,24 zł każda.

"Za każdą jedną akcję spółki posiadaną na koniec dnia ustalenia prawa poboru akcjonariuszowi przysługuje jedno jednostkowe prawo poboru. Trzy jednostkowe prawa poboru uprawniają do objęcia dwóch akcji serii M. Akcje serii M objęte zapisami dodatkowymi zarząd przydziela proporcjonalnie do zgłoszeń. Pozostałe akcje zarząd przydzieli według swojego uznania po cenie nie niższej niż emisyjna" - napisano.

Z harmonogramu wynika, że dzień prawa poboru to 25 maja, a przyjmowanie zapisów w wykonaniu prawa poboru i zapisów dodatkowych potrwa od 31 maja do 14 czerwca. Przyjmowanie zapisów na akcje oferowane nieobjęte w wykonaniu prawa poboru i w zapisach dodatkowych przez podmioty, które odpowiedzą na zaproszenie zarządu zaplanowano na 27 czerwca - 4 lipca.

Spółka poinformowała, że objęcie całości emitowanych akcji umożliwi zrealizowanie wszystkich zakładanych celów emisyjnych. Movie Games VR zakłada że pierwsze przychody ze sprzedaży realizowanych produkcji powinny pojawić się między II - IV kwartałem 2023 roku.

Movie Games VR to spółka z Grupy Movie Games zajmująca się produkcją gier w oparciu o platformę Virtual Reality. (PAP Biznes)

doa/ mfm/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Potrzebujesz niezawodnego połączenia            z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Potrzebujesz niezawodnego połączenia z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki