REKLAMA

Mostostal Z. ma umowę z Kopeksem za 52,4 mln zł na konstrukcję dla bloku w Jaworznie

2016-02-17 16:39
publikacja
2016-02-17 16:39

Mostostal Zabrze podpisał z Kopeksem umowę na dostawę konstrukcji stalowej budynku kotłowni, LUVO oraz SCR z przeznaczeniem dla budowanego przez Tauron Wytwarzanie bloku o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno. Szacunkowa wartość zlecenia to 52,4 mln zł netto - podała spółka w komunikacie.

Ostateczne rozliczenie umowy nastąpi wg. dostarczonej ilości ton konstrukcji stalowej i uzgodnionych cen jednostkowych. Okres realizacji umowy wynosi 14 miesięcy.

Umowa wejdzie w życie pod warunkiem uzyskania przez Kopex zgód na zawarcie kontraktu od firmy zlecającej E003B7 (grupa Rafako) oraz Rafako, Tauronu Wytwarzanie i gwarantów, o ile będą one wymagane wcześniej zawartymi pomiędzy nimi umowami. Nieuzyskanie niezbędnych zgód w do 1 marca 2016 r. oznacza definitywne wygaśnięcie umowy i niemożność jej wejścia w życie. (PAP)

gsu/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~inwestor24
Mam dwie spółki - X i Y. Spółka X daje zlecenie spółce Y. Moja spółka Y pozyskała kontrakt na 50 mln zł. Problem w tym, że są to ciągle moje pieniądze, które przelewam z jednego naczynia do drugiego. Nic nie zyskuję, poza możliwością puszczenia krzepiącego komunikatu na giełdę.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki