Mobilny skaner Epson WorkForce DS-30

Epson wprowadza na polski rynek szybki i prosty w obsłudze przenośny biznesowy skaner WorkForce DS-30 zaprojektowany z myś lą o skutecznym zarządzania dokumentami w podróży. Małe wymiary (276x50x36,5mm) niewielki ciężar (325g) i dołączony futerał czynią ten skaner bardzo poręcznym urządzeniem, które zabrane w podróż znakomicie ułatwi szybkie zarchiwizowanie różnych dokumentów papierowych – podpisanych umów, wypełnionych formularzy czy wizytówek – i przesłanie ich do biura dla dalszej obróbki.

Do skanera DS-30 dołączony jest pakiet oprogramowania do zarządzania dokumentami, który daje duży wachlarz możliwości. Oprogramowanie EpsonScan oferuje wiele różnych funkcji, w tym automatyczne obracanie, automatyczne rozpoznawanie rozmiaru strony, poprawę jakości tekstu, usuwanie kolorów RGB, wyszukiwanie w plikach PDF, automatyczną segmentację obszaru czy automatyczne usuwanie zeskanowwanych otworówpo dziurkaczu. Z kolei oprogramowanie Abbyy Fine Reader umożliwia optyczne rozpoznawanie pisma – zapisanie zeskanowanych tekstów w edytowalnej a nie obrazów, a Presto!BizCard 5 ułatwia zarządzanie wizytówkami i kontaktami.

  • Użytkownicy mogą wykorzystać też bezpłatne darmowe oprogramowanie Document Capture Pro, które można pobrać ze strony firmy Epson. Umożliwia ono bezproblemowe zintegrowanie skanera DS-30 ze wszystkimi najbardziej rozproszeniowymi systemami do zarządzania obiegiem dokumentów w firmie. W połączeniu z oprogramowaniem Document Capture Pro skaner DS-30 oferuje wiele dodatkowych funkcji „skanuj do", w tym skanuj do wiadomości e-mail, do Microsoft SharePoint czy skanuj do chmury. Oprogramowanie umożliwia również rozpoznawanie różnych standardów kodów paskowych i strefową obsługę OCR-A/B.

Skaner Epson WorkForce DS-30 będzie dostępny od połowy stycznia br. w sugerowanej cenie detalicznej 990 zł.

 Ote Ma
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne