Mniej bezpłatnych ogłoszeń na OLX

Użytkowników OLX.pl czeka kolejna zmiana. Serwis od 1 lutego 2018 r. wprowadza limity darmowych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród, a za publikację kolejnych trzeba będzie zapłacić od 2 do 5 zł.

Mniej bezpłatnych ogłoszeń na OLX
Mniej bezpłatnych ogłoszeń na OLX

Użytkownik serwisu OLX.pl może posiadać jednocześnie 100 aktywnych ogłoszeń w darmowych kategoriach, dodatkowo nielimitowaną ilość ogłoszeń płatnych (po opłaceniu emisji każdego z ogłoszeń) oraz określoną liczbę w kategoriach objętych limitami.

Obecnie limity dla użytkowników serwisu OLX.pl są ustalone na kategorie: Nieruchomości, Motoryzacja, Usługi i Firmy, Rolnictwo oraz Ślub i Wesele.

Limity obowiązujące obecnie na OLX.pl
Limity obowiązujące obecnie na OLX.pl

Jednak już od 1 lutego br. ulegnie to zmianie. Serwis wprowadza kolejną kategorię, która zostanie objęta limitem darmowych ogłoszeń – Dom i Ogród. Oznacza to, że w poszczególnych podkategoriach, nie można posiadać więcej niż: 2 ogłoszenia (kategoria Materiały budowlane), 3 ogłoszenia (Narzędzia, Ogród, Sprzęt AGD) oraz 5 ogłoszeń (Meble).

Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl
Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl

Jeśli limit zostanie przekroczony, użytkownik w zależności od podkategorii, w której wystawia przedmiot na sprzedaż, będzie musiał się liczyć z poniesieniem kosztu od 2 zł do 5 zł za każde kolejne ogłoszenie.

Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl
Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl

Użytkownicy będą jednak mogli zakupić pakiety ogłoszeń w liczbie 10, 20 bądź 50 sztuk. W zależności od podkategorii koszt dodatkowych pakietów będzie wynosił od 19 do 48 zł (przy 10 sztukach), od 36 do 90 zł (dla 20 sztuk) oraz od 85 do 213 zł (w przypadku 50 sztuk).

Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl
Limity obowiązujące od 1 lutego 2018 na OLX.pl

Dodatkowo zakupiony pakiet ogłoszeń będzie ważny przez 90 dni od chwili jego aktywacji, z wyłączeniem kategorii Dom i Ogród, w której dezaktywuje się już po 30 dniach.

Katarzyna Rostkowska

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 3 ss_112

Sami siebie chcą wykończyć tymi podwyżkami. A jest mnóstwo portali z ogłoszeniami. Ja korzystam z czegoś takiego: https://oferter.pl/ Wszystko też jest darmowe.

! Odpowiedz
0 7 zofijec

A ja polecam Lento.pl bardzo dużo ogłoszeń i wszystko za darmo :)

! Odpowiedz
0 4 smickar

spróbuj https://www.bazos.pl

! Odpowiedz
1 2 biper13

Ja polecam Loko Parry, nowy polski portal ogłoszeń, dodatkowo można organizować wydarzenia, aplikacja jest na andka puki co

! Odpowiedz
1 1 doomib

Ja już od dawna korzystam tylko z malito pl i nie narzekam

! Odpowiedz
2 19 aneta1974

Witam . No i pozmieniali jestem wściekła to mało powiedziane . Ogłoszenia były ogłoszeń nie ma . Miałam ogłoszenia wystawione od roku nagle mi je zablokowali bo nie ta treść , wystawiłam nowe no to limity . To kupiłam pakiet 20 ogłoszeń to oni nagle je przypisali pod inne dziedziny i z pakietu 20 ogłoszeń zostało mi 5 i dalej limity . Pisze do nich od kliku dni i cisza . Przecież nie wykupie kolejnego pakietu bo znów mi ogłoszenia przypiszą pod coś innego i takie oto koło się zrobiło . A niby mam jeszcze 15 ogłoszeń do wystawienia ale zablokowane bo limity hahahaha po za tym powinny być po 2 czy 3 ogłoszenia darmowe ale zapomnij limity i za miesiąc będą wolne i echhh brak słów

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 33 michal741

Przesadzili z opłatami, trochę na nich zarobilem ale jakby przyszło za wszystko płacić to wtedy się wogóle nie opłaca. Chwilę się pociesza kasą ale każdy szuka innych ogłoszeń. Ja już powoli przechodzę na sprzedajemy.pl

! Odpowiedz
0 25 iwonka50

Doprowadzili do tego, że właścicielom nie opłaca się zamieszczać ogłoszeń o sprzedaży mieszkań. Ceny są zaporowe a co ciekawe dla agencji w sumie są niższe. To nagania klientów pośrednikom i zawyża ofertowe ceny mieszkań bo agencja swoje dolicza do ceny. Totalny bezsens.

! Odpowiedz
3 38 doomib

Ja już dawno przeszedłem na malito.pl ze swoimi ogłoszeniami. Mam wejścia i telefony a serwis za darmo. Olx sie za bardzo zmonopolizował.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne