REKLAMA

Milton Essex ustalił cenę emisyjną akcji na 1,35 zł

2020-07-05 19:04
publikacja
2020-07-05 19:04
Milton Essex ustalił cenę emisyjną akcji na 1,35 zł
Milton Essex ustalił cenę emisyjną akcji na 1,35 zł
fot. Tomasz Ras / / Puls Biznesu

Milton Essex, spółka specjalizująca się w tworzeniu urządzeń i oprogramowania do cyfrowej diagnostyki medycznej, ustaliła cenę emisyjną 2,75 mln akcji serii L na 1,35 zł - poinformowała spółka w komunikacie. Celem spółki jest debiut na rynku NewConnect.

Budowa księgi popytu trwała do 2 lipca. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów nastąpi 6 lipca, a zakończenie 16 lipca.

Funkcję oferującego podczas emisji pełni Navigator Dom Maklerski.

W połowie czerwca Milton Essex zdecydował o wznowieniu zawieszonej w marcu oferty publicznej akcji. Na podstawie dokumentu ofertowego zaoferowano inwestorom łącznie 2.750.000 akcji serii L.

Zebrane środki Milton Essex chce przeznaczyć na finalizację prac związanych z pierwszym urządzeniem do diagnostyki alergii, jego rejestrację i program pilotażowy urządzenia.

Spółka opracowała system diagnostyczny SkinSense, który służy do zautomatyzowanego odczytu wyników skórnych testów alergicznych i cechuje się zgodnością ze wszystkimi obecnymi na rynku zestawami do wykonywania skórnych testów alergicznych.

Na podstawie tego systemy rozpoczęto także projektowanie systemu FaceCov, czyli systemu do zdalnego pomiaru temperatury ciała człowieka o cechach metrologicznych z wbudowaną biometryczną funkcją rozpoznawania twarzy.

Spółka otrzymała dotację z NCBiR z programu „Ścieżka dla Mazowsza” o wartości 11,1 mln zł. Dotychczas na badania wykorzystała ponad 3,5 mln zł. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Newconnect

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki