REKLAMA

MedApp chce pozyskać w ofercie publicznej ok. 2,7 mln zł

2020-02-11 08:54
publikacja
2020-02-11 08:54
MedApp chce pozyskać w ofercie publicznej ok. 2,7 mln zł
MedApp chce pozyskać w ofercie publicznej ok. 2,7 mln zł
fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

MedApp, notowana na NewConnect spółka technologiczna, rozpoczęła ofertę publiczną akcji serii G, w ramach której planuje pozyskać do 2,68 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Spółka zamierza wyemitować 4 mln akcji serii G po cenie emisyjnej 0,67 zł.

Środki pozyskane z emisji spółka chce przeznaczyć na dalszy rozwój produktów (CarnaLife Holo i CarnaLife System), a także rozszerzenie działań marketingowych związanych z ich komercjalizacją. Nowe środki mają też pozwolić spółce na rozpoczęcie procesu certyfikacji FDA w Stanach Zjednoczonych.

Zapisy trwają od 10 do 28 lutego br. Firmą inwestycyjną pośredniczącą w oferowaniu akcji jest Prosper Capital Dom Maklerski.

MedApp specjalizuje się w sztucznej inteligencji i mieszanej rzeczywistości. Spółka rozwija system CarnaLife (do wykrywania nieprawidłowości sygnałów EKG), CarnaLife Holo (technologię umożliwiającą wizualizację struktury serca) oraz CarnaLife Lite (aplikację do monitorowania stanu zdrowia dla pacjentów). Produkty spółki skierowane są do pacjentów, lekarzy i placówek medycznych. (PAP Biznes)

pel/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki