REKLAMA

Mateusz Gawin z Bankier.pl wyróżniony wśród dziennikarzy ekonomicznych

2016-11-08 11:23
publikacja
2016-11-08 11:23

Press Club Polska, wyróżnił Mateusza Gawina z Bankier.pl w pierwszej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego. Naszego redaktora doceniono za znajdowanie niebanalnych tematów i analityczne spojrzenie na poruszane zagadnienia.

Mateusz Gawin / Bankier.pl

W gronie dziesięciu nominowanych znalazło się siedmiu dziennikarzy Bonnier Business Polska: Wojciech Boczoń (Bankier.pl), Mateusz Gawin (Bankier.pl), Mariusz Gawrychowski (Puls Biznesu), Krzysztof Kolany (Bankier.pl), Adam Torchała (Bankier.pl), Sylwia Wedziuk (Puls Biznesu), Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz (Bankier.pl).

– To, że wśród nominowanych znalazło się, aż siedmiu dziennikarzy Grupy Bonnier Business Polska to potwierdzenie, że z sukcesem budujemy zespół, który na rynku mediów biznesowych wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale również skuteczną komunikacją z czytelnikiem – mówi Przemysław Barankiewicz, redaktor naczelny Bankier.pl.

Mateusz Gawin w Bankier.pl pracuje od 2014 roku. W swoich publikacjach porusza zagadnienia prawno-finansowe, z którymi borykają się czytelnicy. Obserwuje rynek produktów i usług bankowo-ubezpieczeniowych oraz śledzi nowinki w branży technologicznej.

Nagrodę Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska w tym roku przyznał po raz pierwszy. Jej laureatem został Maciej Samcik z Gazety Wyborczej. Wyróżniono również Annę Popiołek z Gazety Wyborczej.

Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~NOBEL_and_OSKAR
proponuję od razu jeszcze za jednym zamachem nobla, oskara, 500+ oraz medal
~500plus
kiedy nagrodzeni wydadzą w formie ksiażkowej swoje najlepsze teksty bo po interentach trudno szukać
~StanRS
Sami się "wyróżniają" i sami sobie nagrody przyznają.
~Kasia
Ja nie potrzebuje wyróznień. Wystarczy, że mam Getin Bank! :)
~Henek
Wyrazam moj stanowczy sprzeciw przeciwko temu wyroznieniu! Nagrodzony powinien byc tylko i wylacznie ten brodaty dziennikarz promujacy mojego ulubionegi " analityka " pana Kuczynskiego ! He he he hehe !

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki