Mateusz Gawin z Bankier.pl wyróżniony wśród dziennikarzy ekonomicznych

Press Club Polska, wyróżnił Mateusza Gawina z Bankier.pl w pierwszej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego. Naszego redaktora doceniono za znajdowanie niebanalnych tematów i analityczne spojrzenie na poruszane zagadnienia.

Mateusz Gawin
Mateusz Gawin (Bankier.pl)

W gronie dziesięciu nominowanych znalazło się siedmiu dziennikarzy Bonnier Business Polska: Wojciech Boczoń (Bankier.pl), Mateusz Gawin (Bankier.pl), Mariusz Gawrychowski (Puls Biznesu), Krzysztof Kolany (Bankier.pl), Adam Torchała (Bankier.pl), Sylwia Wedziuk (Puls Biznesu), Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz (Bankier.pl).

– To, że wśród nominowanych znalazło się, aż siedmiu dziennikarzy Grupy Bonnier Business Polska to potwierdzenie, że z sukcesem budujemy zespół, który na rynku mediów biznesowych wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale również skuteczną komunikacją z czytelnikiem – mówi Przemysław Barankiewicz, redaktor naczelny Bankier.pl.

Mateusz Gawin w Bankier.pl pracuje od 2014 roku. W swoich publikacjach porusza zagadnienia prawno-finansowe, z którymi borykają się czytelnicy. Obserwuje rynek produktów i usług bankowo-ubezpieczeniowych oraz śledzi nowinki w branży technologicznej.

Nagrodę Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska w tym roku przyznał po raz pierwszy. Jej laureatem został Maciej Samcik z Gazety Wyborczej. Wyróżniono również Annę Popiołek z Gazety Wyborczej.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~NOBEL_and_OSKAR

proponuję od razu jeszcze za jednym zamachem nobla, oskara, 500+ oraz medal

! Odpowiedz
0 0 ~500plus

kiedy nagrodzeni wydadzą w formie ksiażkowej swoje najlepsze teksty bo po interentach trudno szukać

! Odpowiedz
0 2 ~StanRS

Sami się "wyróżniają" i sami sobie nagrody przyznają.

! Odpowiedz
0 0 ~Kasia

Ja nie potrzebuje wyróznień. Wystarczy, że mam Getin Bank! :)

! Odpowiedz
1 3 ~plebs

Za te art. po 2 akapity?

! Odpowiedz
1 5 ~Henek

Wyrazam moj stanowczy sprzeciw przeciwko temu wyroznieniu! Nagrodzony powinien byc tylko i wylacznie ten brodaty dziennikarz promujacy mojego ulubionegi " analityka " pana Kuczynskiego ! He he he hehe !

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil