REKLAMA

Marie Brizard chce w tym roku podwoić EBITDA z '14

2015-09-30 19:15
publikacja
2015-09-30 19:15

Marie Brizard Wine & Spirits, dawne Belvedere, chce, by jej tegoroczny wynik EBITDA był blisko dwa razy wyższy w stosunku do ubiegłorocznego na poziomie 5,2 mln euro - podała spółka w komunikacie.

Spółka podtrzymuje też cele finansowe przedstawione pod koniec 2014 roku w strategii na lata 2015-2018. Grupa zakładała wtedy, że w 2018 r. jej obroty wyniosą 420-460 mln euro wobec ok. 455 mln euro w 2014 r, marża EBITDA sięgnie w 2018 r. 12-15 proc., a EBITDA wyniesie 50-70 mln euro.

W pierwszej połowie 2015 roku grupa Marie Brizard Wine & Spirits miała 222,7 mln euro przychodów i 1,8 mln euro EBITDA. Strata netto sięgnęła 3,2 mln euro. (PAP)

pel/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~zły6
Związkowcy Polmosu proszą o pomoc internautów - Polskie Radio Rzeszów
Załoga łańcuckiego Polmosu prosi internautów o pomoc w ratowaniu fabryki. Związkowcy apelują, by przesyłać do właściciela, czyli grupy Marie Brizard Wine & Spirit, specjalnie przygotowane oświadczenia. Pismo to protest przeciw likwidowaniu
Związkowcy Polmosu proszą o pomoc internautów - Polskie Radio Rzeszów
Załoga łańcuckiego Polmosu prosi internautów o pomoc w ratowaniu fabryki. Związkowcy apelują, by przesyłać do właściciela, czyli grupy Marie Brizard Wine & Spirit, specjalnie przygotowane oświadczenia. Pismo to protest przeciw likwidowaniu miejsc pracy i niszczeniu tradycji, do czego, według związkowców, może dojść jeśli produkcja z Łańcuta zostanie przeniesiona do Starogardu Gdańskiego.

"Prosimy nie zapisujcie się na kartach historii Polski - Łańcuta, jako ci, którzy pozbawiają środków do życia polskich robotników i w pogoni za dodatkowym zyskiem niszczą dziedzictwo narodowe"- głosi oświadczenie napisane w językach: polskim i francuskim. Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na facebookowym profilu " Wspieramy Fabrykę Wódek Polmos Łańcut".
~Zły
Nous lançons un appel pour maintenir l'usine Ă Łańcut, s'il vous plaît décision prudente prend en considération l'aspect social et les histoires de la plante.
Apelujemy o zachowanie fabryki w Łańcucie, prosimy o rozważną decyzję biorącą pod uwagę stronę społeczną i historię zakładu.
~Obserwator
Takie jest życie. Żeby zatrudnić kolejnych 20 nowych kierowników lub dyrektorów do nowego pięknego biura MBWS w Warszawie trzeba zamknąć jedna fabrykę. Dla każdego auto, laptop, komórka i pensja na poziomie 10 tys. na rękę. A w firmie brak pomysłu na cokolwiek. Na nowe produkty, na zwiększenie sprzedaży. Żeby nie Takie jest życie. Żeby zatrudnić kolejnych 20 nowych kierowników lub dyrektorów do nowego pięknego biura MBWS w Warszawie trzeba zamknąć jedna fabrykę. Dla każdego auto, laptop, komórka i pensja na poziomie 10 tys. na rękę. A w firmie brak pomysłu na cokolwiek. Na nowe produkty, na zwiększenie sprzedaży. Żeby nie Krupnik dawno byłoby pozamiatane.
~Gracz
Dziwne ze w Polsce kurs sie utrzymuje. We Francji pikuje w dól.
~zły
Obudzmy się!!!!!!! zanim inne firmy wyniszcza do końca to co jeszcze zostało w naszym kraju WSPIERAJMY ludzi którzy walczą o swoje miejsca pracy ,nie pozostawajmy obojętni, bo nim się zorientujemy Nas już nie będzie !!!!!!!!!!!!
~sceptycny
działalność Marie Brizard w Polsce dobrze charakteryzuje pewien demotywator:
http://demotywatory.pl/4573450
jak widać po kolei zamykają wszystkie swoje firmy, nie umieją ich rozwijać, nie wiedzą jak utrzymać udział rynku w rynku, nie inwestują w rozwój, tylko robią wątpliwe oszczędności prowadzące do całkowitego
działalność Marie Brizard w Polsce dobrze charakteryzuje pewien demotywator:
http://demotywatory.pl/4573450
jak widać po kolei zamykają wszystkie swoje firmy, nie umieją ich rozwijać, nie wiedzą jak utrzymać udział rynku w rynku, nie inwestują w rozwój, tylko robią wątpliwe oszczędności prowadzące do całkowitego zwinięcia interesu. W Polsce daję im jeszcze max 2 lata.
no popatrzcie jeszcze na wykres analizy technicznej:
http://www.boursorama.com/forum-mbws-mbws--ah-ces-beaux-canaux-439982690-1?symbole=1rPMBWS


~kla
Po trupach do celu.. Ludzie tracą pracę, a piękne miasto - Łańcut traci 250 letnią tradycję
~monia
Między innymi strategią spółki jest zamknięcie Fabryki Wódek w Łańcucie z 250 letnią tradycją. Co to za logika zamykając zakład który ma zysk, i coraz więcej pracy!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się! Co z pracownikami co z historią!!!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki