REKLAMA

MODULO Dual Platforms w gdańskim Centrum Medycyny Nieinwazyjnej

2016-11-16 16:04
publikacja
2016-11-16 16:04

Ustalono kolejną lokalizację w której funkcjonować będzie automatyczny system parkingowy MODULO, autorski produkt spółki MODULO Parkingi Sp. z o.o., należącej do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Tym razem będzie to system MODULO Dual Platform. Powstanie on w Gdańsku, na terenie Centrum Medycyny Nieinwazyjnej – drugiej, nowej części UCK czyli szpitala Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wizualizacja systemu MODULO Dual Platform

Wizualizacja systemu MODULO Dual Platform

Potwierdzono włączenie systemu parkingowego MODULO Dual Platform w plan inwestycji w rejonach ulic Smoluchowskiego i Dębinki w Gdańsku, gdzie ruszyły prace przy pierwszym etapie budowy nowego Centrum Medycyny Nieinwazyjnej. W ramach tej inwestycji, MODULO PARKING Sp. z o.o., wyposaży teren przeznaczony pod parkingi szpitalne w systemy automatycznego parkowania. Bardzo cieszy nas fakt, iż nasz produkt zdobył zaufanie generalnego wykonawcy inwestycji, tym bardziej, że nie będzie on służył wyłącznie prywatnemu inwestorowi, a pracownikom i pacjentom nowego Centrum Medycyny.

Wizualizacja

Wizualizacja systemu MODULO Dual Platform

Dual Platform jest automatycznym systemem parkingowym, który powiela ilość miejsc parkingowych w sposób niezależny. W stosunku do swojej mniejszej wersji – systemu MODULO Single Platform – system ten charakteryzuje się powiększoną platformą parkingową. Może pomieścić aż do czterech pojazdów w jednym czasie. Oszczędność, wygoda i funkcjonalność systemów MODULO pozwala na łatwe zarządzanie miejscami parkingowymi. To dość istotne ułatwienie dla inwestora, zwłaszcza gdy z systemu będą korzystać różne grupy użytkowników jak w tym przypadku.

Wizualizacja Centrum Medycyny Inwazyjnej (Arch Deco, źródło)

Wizualizacja Centrum Medycyny Inwazyjnej (Arch Deco)

Budowa kompleksu Centrum Medycyny Nieinwazyjnej rozpoczęła się we wrześniu 2015 i podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich inwestor zobowiązał się zrealizować w okresie około dwóch lat. Powierzchnia użytkowa tej sześciokondygnacyjnej zabudowy sięgnie 75 tys. m2. Niedaleko znajdują się Centrum Medycyny Inwazyjnej i Stadion Lechii Gdańsk oraz przebudowywana jest budynek Biblioteka Główna GUM. Przetarg na budowę, zorganizowany przez Gdański Uniwersytet Medyczny zakłada, że w pierwszym etapie budowy powstaną obiekty dla klinik specjalistycznych. W pierwszej kolejności powstanie Klinika Położniczo-ginekologiczna, Kardiochirurgii z chirurgią naczyniową, Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku, Klinika Dermatologii oraz Kliniki Onkologii i Radioterapii.

55523972965a6_p

Wizualizacja Centrum Medycyny Inwazyjnej (Arch Deco)

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki