REKLAMA

Lotos idzie w ślady Orlenu. W lipcu i sierpniu litr paliwa z 30-groszowym rabatem

2022-06-30 09:21
publikacja
2022-06-30 09:21
Lotos idzie w ślady Orlenu. W lipcu i sierpniu litr paliwa z 30-groszowym rabatem
Lotos idzie w ślady Orlenu. W lipcu i sierpniu litr paliwa z 30-groszowym rabatem
fot. Bartłomiej Kudowicz / / FORUM

Od piątku 1 lipca do końca sierpnia na stacjach Lotosu będzie obowiązywała ogólnopolska promocja, która upoważnia do zakupu do 150 l paliwa w miesiącu z 30-groszowym rabatem na każdy litr - poinformowała w czwartek spółka paliwowa.

W piątek, 1 lipca Lotosu rozpoczyna wakacyjną promocję skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator. Do końca sierpnia w ramach akcji "Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/l" czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. Akcja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde - podała w czwartek spółka.

"Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże" - przekazał prezes Lotos Paliwa Wojciech Weiss, cytowany w informacji prasowej koncernu.

Jak otrzymać zniżkę na Lotosie?

Jak poinformowała spółka, aby otrzymać rabat -30 gr/l paliwa klient musi być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną fizyczną lub wirtualną kartę Navigator (na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator) oraz zaakceptować aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji lub na stronie programu w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji, klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie programu.

Firma zwróciła uwagę, że promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na jej stacjach paliw oprócz promocji "Wakacyjna Loteria Lotos".

24 czerwca br. Orlen ogłosił wakacyjny program promocyjny, zgodnie z którym wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego koncernu, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay - a od 1 lipca także posiadacze plastikowej karty Vitay - mogą otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań miesięcznie do 50 l każde. Pozwala to na zakup w wakacje do 150 l paliwa miesięcznie z rabatem.

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Będą oni mogli otrzymać rabat wynoszący 40 groszy na litrze - zapowiedział koncern. (PAP)

autorka: Longina Grzegórska-Szpyt

lgs/ mk/

Źródło:PAP
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (4)

dodaj komentarz
grab
Zaczynają się limity i kartki jak za komuny!
faramir_z_gondoru
Prosty sposób na wykończenie konkurencji czyli drobnych i małych stacyjek i zmonopolizowanie rynku detalicznego. Dlaczego nie obniżą ceny w hurcie? Tam zaopatrują się wszystkie stacje. Będziesz miał Wolaku kolejny monopol.
ketevan
Człowiek odmrozi sobie uszy, ale nie ma opcji bym zatankował tam choć raz tak jak na Orlenie. 3,5% to nie tak dużo...zresztą nie ważne za ile, raz się zgodzisz i wiadomo kim jesteś, później tylko trzeba ustalić cenę.
kaczyslaw_
Orlen, lotos jeden pies... ale ciekawe co na to inne stacje.

Polacy sprzedali się za 500 zł to za 30 gr się nie sprzedadza? Pod aplikacją vitay w sklepie play można poczytać negatywne komentarze, że nie działa, nie można uzyskać rabatu, czyli ruch jest duży, znacznie większy niż zwykle. Są też tacy co przejadą pół miasta,
Orlen, lotos jeden pies... ale ciekawe co na to inne stacje.

Polacy sprzedali się za 500 zł to za 30 gr się nie sprzedadza? Pod aplikacją vitay w sklepie play można poczytać negatywne komentarze, że nie działa, nie można uzyskać rabatu, czyli ruch jest duży, znacznie większy niż zwykle. Są też tacy co przejadą pół miasta, żeby zatankować 5 gr tańsze paliwo, a sumarycznie więcej będzie kosztowała podróż niż wyniesie oszczędność.

Powiązane: Paliwa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki