Liberty Direct promuje płatność kartą

Z początkiem czerwca rusza kampania reklamowa ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct. Nowy spot zachęca do jednorazowej płatności kartą kredytową, która premiowana jest  5% zniżką na polisy.


Kampania obejmie główne stacje telewizyjne - TVP, TVN, Polsat, a także w wybrane kanały tematyczne. Kreacja została przygotowana przez Liberty Direct, a produkcja zrealizowana przy współpracy z EasyHell. Za zakup mediów odpowiada MPG.

- Biorąc pod uwagę wysoką efektywność dotychczasowych kampanii produktowych, opartych na relacjach klientów, najnowszy spot zdecydowaliśmy się przygotować w podobnej konwencji - komentuje Rafał Karski, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. - W filmie podpowiadamy kierowcom jak łatwo mogą uzyskać dodatkową zniżkę na polisę i tym samym obniżyć składkę. W ten sposób chcemy również zachęcić do szerszego korzystania z płatności kartą - dodaje Karski.

Liberty Direct oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW oraz Assistance, a także ubezpieczenie szyb. Przy zakupie polisy klienci firmy mogą korzystać z różnych promocji i zniżek. Oprócz  5% zniżki za jednorazową płatność kartą firma przyznaje także od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet, a także od 50 zł do 100 zł zniżki za zakup polisy w programie „Poleć sprawdzone ubezpieczenie“. Na 10% zniżkę mogą z liczyć klienci ING w ramach współpracy bancassurance obydwu instytucji. Dodatkowo, Liberty Direct honoruje zniżki z innych towarzystw i przenosi je z OC na AC. Firma umożliwia także opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz poprzez polecenie zapłaty. W przypadku wszystkich produktów oferowanych pod marką Liberty Direct, możliwa jest płatność w ratach./ Liberty Direct
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl