REKLAMA

Lauren Peso Polska S.A w Poznaniu

2010-07-29 09:51
publikacja
2010-07-29 09:51
Spółka Lauren Peso Polska S.A. wykonała kolejny krok w realizacji przewidzianej strategii rozwojowej – 28 lipca 2010 zarząd firmy podpisał siódmą umowę franczyzową. Oddziały firmy na mapie Polski można można było dotąd znaleźć we Wrocławiu, Tychach, Łodzi, Lublinie, Warszawie i Rzeszowie. Wraz z podpisaniem dzisiejszej umowy, rozpoczynają się przygotowania do otwarcia placówki Lauren Peso Polska S.A. w Poznaniu.

W 2006 roku firma rozpoczęła działalność w Chorzowie. Po kilku latach działalności podjęto decyzję o uruchomieniu systemu franczyzowego. Jak mówi Kamil Kita – Prezes Zarządu Lauren Peso Polska S.A. - decyzja o rozpoczęciu rozbudowy firmy w ramach systemu franczyzowego była podyktowana chęcią dynamicznego rozwoju. Otwarcie nowych oddziałów na terenie Polski przyczyniło się do polepszenia relacji z klientami i wpłynęło na jakość oferowanych przez firmę usług.

Lauren Peso Polska S.A. w swojej ofercie posiada szeroki zakres szkoleń biznesowych, pełen pakiet usług doradztwa personalnego oraz organizację wyjazdów integracyjnych. 16 kwietnia 2010 roku spółka zadebiutowała na rynku NewConnect.

Prezes dodaje - „Franczyza jest systemem opartym na ścisłej współpracy pomiędzy niezależnymi przedsiębiorstwami – franczyzodawcą - zapewniającym stałe wsparcie techniczne i merytoryczne a franczyzobiorcą – budującym własną działalność w oparciu o znaną markę. Nasza firma oferuje franczyzodawcom stałą i kompleksową opiekę, od chwili podpisania umowy wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej marki.”

Rynek szkoleniowy w Polsce od kilku lat dynamicznie się rozwija, pojawia się coraz większe zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji pracowników. Oferta firmy Lauren Peso Polska jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby klientów. „Podpisanie kolejnej umowy franczyzowej oraz bliska perspektywa uruchomienia oddziału w Wielkopolsce pozwoli na jeszcze efektywniejszą obsługę naszych klientów” – podsumowuje Kamil Kita.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki