REKLAMA

Kurs akcji M4B wzrósł w debiucie na NC o 5,71 proc.

2011-04-18 11:41
publikacja
2011-04-18 11:41

18.04. Warszawa (PAP) - Kurs akcji M4B, firmy technologicznej specjalizującej się w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania dla rynku Digital Signage, wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 5,71 proc. do 1,48 zł.

Debiut na NewConnect poprzedziła prywatna emisja akcji, z której M4B pozyskała 700 tys. zł. Środki te zostały przeznaczone na rozwój autorskiego projektu z branży Digital Signage: Wave Multimedia Everywhere. Jest to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania rozległą siecią ekranów za pośrednictwem internetu.

Wave pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilku milionów osób dzięki możliwości wyświetlania określonych treści za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów. Wave Multimedia Everywhere funkcjonuje m.in. w Krakowskim Banku Spółdzielczym, sieci delikatesów "Piotr i Paweł", Alma i hipermarketach Tesco.(PAP)

gsu/ pel/ jtt/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~jacek.brzostek@netbi
No cóż jako indywidualny klient firmy nie wyrażę pozytywnej opinii o działalności m4b. Sprzęt sprzedano mi skutecznie, ale jego obsługa klienta posprzedażna nie istnieje. Brak odpowiedzi na maile, nie zdarzyło się aby firma mimo obiecania oddzwoniła, oprogramowanie w wersjo totalnie amatorskiej z mnóstwem błędów i zawieszeń.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki