REKLAMA
WAŻNE

Kuczyński: Rynki nie boją się niebieskiej fali

Michał Kryński2020-11-06 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-11-06 10:30
Shutterstock

Biden czy Trump? Niebieski czy czerwony kongres USA? Za oceanem trwa liczenie głosów - i zgodnie z przewidywaniami na ogłoszenie zwycięzcy w wyścigu do fotela w Białym Domu musimy jeszcze poczekać, mimo mocnego falstartu urzędującego prezydenta. Tymczasem rynki przeciągające się zliczanie głosów zdają się przyjmować z nutą optymizmu. Banki centralne nie zaskakują, tymczasem pandemia nadal zbiera ponure żniwo.

O scenariuszach dla rynków na nadchodzące miesiące, a także o tym, co na naszym gospodarczo-politycznym poletku porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Jak zyskać z kartą kredytową nr 1 w Polsce wg plebiscytu Złoty Bankier 2021?

Jak zyskać z kartą kredytową nr 1 w Polsce wg plebiscytu Złoty Bankier 2021?

Komentarze (2)

dodaj komentarz
macierz
Inwestor-miliarder Leon Cooperman powiedział w piątek, że jest zaniepokojony długoterminowymi perspektywami dla rynku akcji, ponieważ „powstaje zbyt dużo długu”.
Na dłuższą metę, prawdopodobnie mam inne zdanie niż Wall Street, ponieważ martwię się, kto płaci za przyjęcie po zakończeniu imprezy?” - dodał
Inwestor-miliarder Leon Cooperman powiedział w piątek, że jest zaniepokojony długoterminowymi perspektywami dla rynku akcji, ponieważ „powstaje zbyt dużo długu”.
Na dłuższą metę, prawdopodobnie mam inne zdanie niż Wall Street, ponieważ martwię się, kto płaci za przyjęcie po zakończeniu imprezy?” - dodał Cooperman, prezes Omega Family Office.

Powiedział, że akcje w tej chwili są odpowiednio wycenione. Ale „Wróciłem i spojrzałem. Za każdym razem, gdy kupowałeś indeks S&P 500, który sprzedawał się po 22-krotnym lub wyższym dochodzie, Twój pięcioletni zwrot był bliski zeru ”- dodał. „Więc nie zdziwiłbym się, gdyby średnia rynkowa była bardzo niska”.

1960
Rynki sie nie boja Badena ? To zobaczycie ( jesli on wraz ta marksistka oficjalnie zostana naznaczeni ) jaki bedzie zjazd w najblizszych miesiacach .
Kuczynski powtarza dokladnie to samo , co mozna uslyszec w ok. 90 % lewacko- liberalnych mediach europejsko- amerykanskich .

Powiązane: Wybory w USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki