Kuczyński: Koniec korekty na akcjach czy przerwa w przerwie od wzrostów?

Michał Kryński2023-06-30 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-06-30 10:30

Koniec korekty na akcjach? Czy przerwa w przerwie od wzrostów? Czy rynki przejmują się puczami? Co dalej z amerykańskimi bankami i czy lipcowe podwyżki stóp w USA mamy już w cenach?

Kuczyński: Koniec korekty na akcjach czy przerwa w przerwie od wzrostów?
Kuczyński: Koniec korekty na akcjach czy przerwa w przerwie od wzrostów?
/ Xelion

W studio Bankier.tv - jak co piątek - Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych DI Xelion.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (3)

dodaj komentarz
maniek_as
RPP ma reputację mniej niż zero. To efekt działalności jej szefa, funkcjonariusza i propagandzisty pisu. Okradł klasę średnią, a teraz jako, rzekomy profesor, wymądrza się na konferencjach RPP obrażając innych ekonomistów, którzy mieli rację odnośnie inflacji. Kryminał dla tego złodzieja oszczędności!!!!
rozmaren
Podczas inwestowania w cokolwiek ryzyko utraty pieniędzy zawsze istnieje. Po każdej hossie jest bessa i odwrotnie. Dlatego tak istotna jest wiedza finansowa. Przynajmniej na podstawowym poziomie, by umieć ocenić to ryzyko i pułapki oszustów i ustrzec się przed dużymi spadkami kapitału, bo to wtedy wielcy strzygą maluczkich. A elitom Podczas inwestowania w cokolwiek ryzyko utraty pieniędzy zawsze istnieje. Po każdej hossie jest bessa i odwrotnie. Dlatego tak istotna jest wiedza finansowa. Przynajmniej na podstawowym poziomie, by umieć ocenić to ryzyko i pułapki oszustów i ustrzec się przed dużymi spadkami kapitału, bo to wtedy wielcy strzygą maluczkich. A elitom finansowym i rządzącym nie zależy na tym by ludzie to potrafili. Dobrze być na to przygotowanym. Dobrze mieć system, dzięki któremu się zarabia, ale przede wszystkim nie odnotowuje się strat. Jednak elitom finansowym zależy na utrzymywaniu ludzi w niewiedzy, bo wtedy łatwiej nam odebrać pieniądze np. na giełdzie. Widzieliście ksiązkę pt. Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie? Pokazuje jak stworzyć system dopasowany do siebie, mechaniczny eliminujący emocje. Można poznać jak skutecznie inwestować, kiedy kupować i sprzedawać, ile zainwestować, jak w czasie bessy uniknąć dużych strat.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki