Korzystny business contract z Mitsubishi!

2016-11-23 10:29
publikacja
2016-11-23 10:29

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors wprowadza od dziś do oferty nowoczesny sposób finansowania pojazdów dla przedsiębiorców o nazwie Business Contract.

Korzystny business contract z Mitsubishi!
Korzystny business contract z Mitsubishi!
fot. carloscastilla / / YAY Foto

Propozycja japońskiego producenta auta zapewnia nawet o 50 proc. niższe niż przy tradycyjnym leasingu raty miesięczne, które uwzględniają kompleksowe serwisowanie auta i opony zimowe, ich wymianę i przechowywanie, stałe, liczne korzyści podatkowe oraz program Mitsubishi Pomoc. Program nie wymaga też wpłaty własnej oraz amortyzacji po stronie klienta. Daje także możliwość wymiany samochodu na nowy już po dwóch latach. Business Contract oferuje również 5-letni maksymalny okres trwania umowy i wyjątkowo wysoki limit przebiegu - 210 000 km - to pozytywnie wyróżnia tę propozycję na tle podobnych programów oferowanych przez konkurencję.

Dla kogo Business Contract?

Nowa propozycja Mitsubishi skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą lub do spółek prawa handlowego, prowadzących działalność od minimum 12 miesięcy, które chcą uniknąć opłaty wstępnej i mają na celu obniżenie zobowiązań podatkowych i miesięcznych zobowiązań z tytułu posiadania samochodu. Business Contract jest formą finansowania samochodów opartą na sprawdzonym leasingu operacyjnym. Gwarantuje on te same, co w przypadku leasingu ulgi podatkowe – wliczanie rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu, odliczenie VAT od rat miesięcznych i brak konieczności amortyzacji, która jest po stronie firmy finansującej.

Dodatkowo: niska rata, brak wkładu własnego, stałe koszty i … Jaka jest przewaga Business Contract nad zwykłym leasingiem operacyjnym? Można wymienić przynajmniej kilka korzyści. Najważniejszą z nich jest niższa – nawet o 50 proc. miesięczna rata, która dodatkowo zawiera koszty kompleksowego serwisu samochodu (przeglądy, wymiana i składowanie opon, program Mitsubishi Pomoc – telefoniczne wsparcie w razie wypadku, stłuczki lub jakichkolwiek problemów z samochodem). Klient nie będzie też miał obowiązku dokonania wpłaty własnej – jej wysokość zależeć będzie od jego indywidualnej decyzji. Może więc jej w ogóle nie dokonywać. a maksymalnie jej wysokość wyniesie 30 proc. wartości pojazdu.

Niska, miesięczna rata zapewnia przedsiębiorcy stabilność finansową i pozwala na inwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w rozwój firmy a koszty użytkowania auta są stałe i przewidywalne. Dodatkowo ten sposób finansowania nie zmniejsza zdolności kredytowej klientów. W praktyce powyższe korzyści oznaczają także oszczędności – rata wynajmu stanowi narzędzie do optymalizacji podatków i uproszczoną księgowość, bo wszystkie koszty miesięczne zawarto w 1 racie i na 1 fakturze. Częścią oferty jest karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni.

… pełen serwis, Mitsubishi Assistance Program oraz …

To korzystne rozwiązanie także z innego powodu. Klienci Business Contract będą mogli zminimalizować obowiązki administracyjne związane w obsługa pojazdów i pozbyć się ryzyka związanego z powstaniem nieprzewidzianych kosztów dotyczących użytkowania aut. Oferta daje również możliwość podwyższenia wersji lub standardu posiadanego samochodu. W miesięczny całkowity koszt wliczony jest bowiem kompleksowy serwis Mitsubishi – przeglądy, naprawy, wymiana i przechowywanie opon. To także oszczędność czasu, gdyż przeglądy, wymiana ogumienia czy naprawy są aranżowane telefonicznie i organizowane przez Centrum Obsługi Kierowcy. Warto przypomnieć, że Mitsubishi Motors oferuje aż 5 lat gwarancji fabrycznej z 5-letnią, nielimitowaną przebiegiem gwarancją Mitsubishi Assistance Package, niosącą bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a nawet, gdy właściciel zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo lub złamie albo zgubi kluczyk.

… nowe auto co dwa lata a maksymalny okres umowy to aż 5 lat

Wielką zaletą kontraktu jest możliwość wymiany auta na nowe już po dwóch latach. Przed zakończeniem umowy klienci decydują, czy chcą nadal użytkować obecny pojazd, czy pragną go wymienić na nowy model. Czaso- i pracochłonnym procesem sprzedaży używanego samochodu zajmuje się dealer. Warto podkreślić, że w każdym momencie można przedłużyć lub skrócić umowę – zależy to tylko od potrzeb i decyzji klienta. Maksymalny czas trwania umowy to 5 lat.

2 warianty = wygoda, prestiż, zysk i bezpieczeństwo W salonach Mitsubishi Motors oferowane są dwa warianty Business Contract. Pierwsza propozycja o nazwie Basic to leasing operacyjny z gwarantowaną wysoką wartością wykupu samochodu, której zaletą jest bardzo niska miesięczna rata – aż do 50 proc. niższa niż w zwykłych ofertach leasingowych. Daje to możliwość wyboru lepiej wyposażonego auta, lub samochodu z wyższego segmentu. W trakcie trwania umowy Business Contract klienci spłacają jedynie tę część wyceny pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie – to często dwukrotnie mniej, niż w tradycyjnym leasingu. Wynika to z różnicy pomiędzy wartością początkową a wartością pojazdu na zakończenie kontraktu. Ponieważ utrata wartości samochodów marki Mitsubishi w określonym czasie jest zdecydowanie niższa, aniżeli w konkurencyjnych markach, dlatego też wysokość raty w wariancie Basic może być tak niska. Dodatkowym elementem wpływającym na wielkość raty jest preferencyjne oprocentowanie, stosowane wyłącznie w najkorzystniejszych promocyjnych ofertach tradycyjnego leasingu. Atutami tego rozwiązania są także uproszczone formalności i pomoc techniczna dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu oraz możliwość zostawienia starego pojazdu w rozliczeniu.

Decydując się na drugi wariant o nazwie Full klienci nie muszą troszczyć się o przeglądy, naprawy, zakup, wymianę i przechowywanie opon, gdyż koszt tych usług pokrywa miesięczna rata. Składową tego pakietu jest także karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni. Business Contract w pełnym wariancie zapewnia także pakiet dodatkowych usług, wśród których znajdują się raporty, doradztwo i telematyka.

Przetestuj Mitsubishi Outlander

Źródło:Artykuł sponsorowany
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Leasing

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki