REKLAMA

Kool2Play planuje debiut na New Connect w 2019 roku

2018-12-04 14:30
publikacja
2018-12-04 14:30
Kool2Play planuje debiut na New Connect w 2019 roku
Kool2Play planuje debiut na New Connect w 2019 roku
fot. Borys Skrzyński / / Puls Biznesu

Kool2Play - spółka zajmująca się produkcją i wydawaniem gier - planuje w 2019 roku debiut na New Connect - poinformowała spółka w informacji prasowej.

Jak napisano, przedstawiciele spółki potwierdzają plan wejścia na New Connect w 2019 r.

4 grudnia Kool2Play podpisało ze spółką Midven (notowaną na rynku giełdowym New Connect) umowę inwestycyjną, na mocy której producent gier pozyska środki potrzebne do produkcji nowych gier oraz do wejścia na alternatywny rynek obrotu akcji NewConnect.

„Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju grupy kapitałowej w oparciu o nabywanie udziałów w spółkach związanych z segmentem gier internetowych. W przypadku Kool2Play liczymy dodatkowo na powtarzalność naszych inwestycji i zwiększenie wartości spółki dzięki debiutowi na rynku kapitałowym” – powiedział cytowany w informacji prasowej Andrzej Zając, prezes Midven.

Kool2Play to producent gier istniejący od 2014 roku i mający w swoim portfolio osiem gier wydanych na platformy takie jak PC, iOS, tvOS, Android oraz VR. Jak napisano w informacji prasowej, spółka planuje wydać kolejne osiem gier w ciągu dwóch lat, mają się wśród nich znaleźć produkcje o większej skali, niż dotychczas.

"Grupa kapitałowa Kool2Play już w chwili obecnej generuje przychody i zyski. Wierzymy, że Midven dzięki swojemu finansowemu know-how przyczyni się znacząco do zwiększenia skali naszych działań” – powiedział cytowany w informacji prasowej Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play. (PAP Biznes)

owi/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki