REKLAMA
BELKA ZA 2022 ROK

Konta firmowe: promocje i programy polecające – maj 2017 r.

Katarzyna Rostkowska2017-05-25 07:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2017-05-25 07:00

W maju klienci firmowi mogą skorzystać z dwóch nowych promocji w bankach. mBank oferuje darmową roczną licencję Office 365 Business, a Bank Zachodni WBK możliwość zaoszczędzenia na prowadzeniu konta do 300 zł.

Redakcja Bankier.pl po raz kolejny przygotowała zestawienie aktualnie obowiązujących na rynku promocji, z których w maju mogą skorzystać posiadacze kont firmowych. Kolejny miesiąc nie przyniósł większych zmian w ofercie bonusów w rachunkach dla przedsiębiorców. Z końcem kwietnia zakończyła się promocja BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu w Nest Banku oraz program rekomendacyjny Credit Agricole – Polecaj konta firmowe. Na ich miejsce natomiast wskoczyły do zestawienia dwie nowe akcje promowane przez mBank oraz Bank Zachodni WBK. Pierwsza z nich umożliwia otrzymanie darmowego pakietu Office dla firm, druga natomiast daje możliwość prowadzenia rachunku za 0 zł przez okres 12 miesięcy pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Banki niechętnie rozdają bonusy pieniężne za otwarcie rachunku firmowego

W maju w dalszym ciągu najwyższą premię można zdobyć zakładając rachunek firmowy w Alior Banku. Przedsiębiorcy w promocji „1500 zł dla firm” mogą zyskać maksymalną premię w kwocie 125 zł przez 12 kolejnych miesięcy. Warunkiem, jaki bank stawia przed klientami, jest aktywne korzystanie z konta, co oznacza konieczność wykonania wskazanych w regulaminie promocji operacji - m.in. przelewu do ZUS/US, płatności kartą, utrzymania średniomiesięcznego salda na rachunku.

Reklama

Również Idea Bank podtrzymał promocję „Premiowanie za bankowanie” oraz Konta Branżowego z 10% zwrotem. Pierwsza z nich daje możliwość zarobienia 600 zł w ciągu roku, które wypłacane jest w formie comiesięcznej premii w wysokości 50 zł. Przedsiębiorca w celu uzyskania bonusu jest zobowiązany do założenia konta FIRMA TO JA oraz aktywnego korzystania z rachunku. Druga promocja Idea Banku umożliwia otrzymanie 10% zwrotu za zakupy kartą.

Credit Agricole daje możliwość skorzystania z akcji „Terminal POS z premią”. Przedsiębiorcy, którzy zawrą umowę o akceptację kart, dokonają raz w miesiącu przelewu do ZUS/US oraz transakcji bezgotówkowej, mogą liczyć na darmowe prowadzenie konta firmowego w wybranym pakiecie przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o akceptację kart oraz w zależności od obrotów miesięcznych na terminalu płatniczym, na premię miesięczną w wysokości do 50 zł.

Bonusy pieniężne dostępne w bankach dla klientów zakładających konto firmowe

Nazwa banku

Szczegóły promocji

Alior Bank

Promocja „1500 zł dla firm”. W ramach rachunku iKonto Biznes, klient ma możliwość zyskania nawet 1500 zł przez 12 m-cy (maksymalnie po 125 zł w każdym miesiącu). Z promocji mogą skorzystać:

- osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;

- podmioty, które wcześniej nie posiadały żadnych produktów dla przedsiębiorców w Alior Banku.

Aby zarobić premię miesięczną, wystarczy aktywnie korzystać z rachunku, wykonując wskazane przez bank transakcje (m.in. przelew do ZUS/US, płatność kartą, utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunku, przelew natychmiastowy). Za wykonanie określonych operacji bank nalicza odpowiednią wysokość premii.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Credit Agricole

Terminal POS z premią. Promocja skierowana jest dla posiadaczy Konta Biznes oraz osób, które zawrą umowę o akceptację kart. Wybierając terminal płatniczy klienci mogą otrzymać premię bądź darmowe prowadzenie konta w zależności od obrotów terminala:

- darmowe prowadzenie konta firmowego w wybranym pakiecie przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o akceptację kart,

- premia w wysokości 50 zł za każdy miesiąc, gdy obroty na terminalu przekraczają kwotę 8000 zł,

- premię w wysokości 25 zł za każdy miesiąc, gdy obroty na terminalu przekraczają kwotę 5000 zł.

Promocja obowiązuje do 31.07.2017 r.

Idea Bank

„Premiowanie za bankowanie”. Klient posiadający rachunek FIRMA TO JA, w ramach promocji może otrzymać 600 zł rocznej premii (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Warunki uczestniczenia w promocji:

- założenie konta firmowego dla jednoosobowej działalności gospodarczej FIRMA TO JA;

- aktywne korzystanie z konta (tj. zlecanie przelewów do ZUS/US, wpłaty pieniędzy we wpłatomacie, wystawianie faktury online lub utrzymywanie odpowiedniego salda na rachunku).

Miesięczna wysokość premii jest naliczana za poszczególne operacje wykonywane na rachunku.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Konto Branżowe z 10% zwrotem za zakupy kartą. Promocja przeznaczona jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych, które:

- złożyły wniosek o przystanie do promocji;

- w okresie promocji zawarły umowę o rachunek;

- w okresie promocji zawarły umowę o kartę płatniczą;

- w okresie promocji zawarły umowę o korzystanie z usług bankowości elektronicznej;

- wykonają raz w miesiącu przelew do ZUS lub US oraz transakcję bezgotówkową.

Premia w wysokości 10% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych w punktach handlowo-usługowych na terytorium RP przy użyciu debetowej karty płatniczej wydanej do konta jest wypłacana do 10. dnia każdego kolejnego miesiąca z zastrzeżeniem, że miesięczna łączna wartość wypłacanej premii nie może przekroczyć kwoty 40 zł brutto.

Promocja obowiązuje do odwołania.

mBank

Konto Firmowe dla sprzedawców / salonów fryzjerskich i nawet 250 zł zwrotu. Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

- zawrą umowę rachunku,

- zaakceptują regulamin promocji,

- w okresie 30 dni od założenia rachunku wykonają przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł,

- zakupią terminal płatniczy mPOS lub POS i przyjmą za jego pośrednictwem wpłat na uruchomiony w promocji rachunek w wysokości minimum 300 zł, w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy.

Klienci którzy spełnią pierwsze trzy warunki otrzymają 100 zł Moneyback, natomiast jeśli dodatkowo zakupią terminal płatniczy otrzymają kolejne 150 zł Moneyback.

Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na dzień 31.03.2017 r. posiadali aktywny rachunek firmowy, dla danego nr NIP. Dodatkowo uczestnikiem promocji może zostać wyłącznie przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w ramach działu 47PKD - Handel detaliczny, 96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne oraz 96.04.Z – Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej.

Promocja obowiązuje do dnia 31.05.2017 r.

Pakiet Office 365 dla firm nawet za 0 zł przy założeniu konta firmowego. Do promocji mogą przystąpić osoby, które:

- w okresie obowiązywania promocji otworzą rachunek firmowy Biznes konto Standard;

- zaakceptują regulamin promocji;

- w okresie trzech miesięcy od otwarcia rachunku będą dokonywać płatności składek ZUS w wysokości min. 250 zł z nowo otwartego rachunku.

Z promocji wyłączeni są natomiast przedsiębiorcy, który posiadali rachunek firmowy w okresie 24 miesięcy liczonym do dnia 20.04.2017 r. Po spełnieniu warunków, posiadacz rachunku otrzyma kod promocyjny na zakup Pakietu Office w cenie 199 zł na stronie promocji partnera. Po dokonaniu płatności do ZUS, bank wypłaca na rachunek zwrot w formie premii w wysokości 100 zł, natomiast kolejne 99 zł, po dokonaniu następnej płatności do ZUS zgodnie z warunkami akcji

Promocja obowiązuje do 30.06.2017 r.

Orange Finanse

„Nawet 150 zł za przelew do ZUS w Orange Finanse, wiosna/lato 2017”. Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy w okresie trwania promocji nie posiadali konta firmowego. Klientowi przysługuje zwrot w wysokości 25 zł miesięcznie, na nowo otwarty rachunek firmowy pod warunkiem:

- opłacenia z Konta dla Firm fakturę na rzecz Orange Polska S.A.;

- dokonania z niego płatności za składkę ZUS.

Zwrot będzie naliczany przez 6 kolejnych pełnych miesięcy, liczonych od dnia otwarcia kotna.

Promocja obowiązuje do 17.08.2017r.

Plus Bank

"Bonus Plus dla Firm". Bank proponuje Pakiet Mikro Biznes, z którym przedsiębiorca będzie mógł obniżyć swoje wydatki związane z opłatą abonamentową za telefon bądź internet w Plusie o maksymalnie 40 zł. Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić poniższe warunki:

- założyć rachunek Pakiet Mikro Biznes;

- posiadać jednoosobową działalność gospodarczą;

- wykonać w okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł;

- korzystać z abonamentu Plusa (internet, telefon).

Wysokość bonusu zależy od sumy wszystkich transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty wydanej do rachunku Pakiet Mikro Biznes w okresie rozliczeniowym:

- bonus w wysokości 10 zł w przypadku sumy transakcji w przedziale 500-4499,9 zł;

- bonus w wysokości 20 zł w przypadku sumy transakcji w przedziale 4500-8499,9zł;

- bonus w wysokości 40 zł w przypadku sumy transakcji na kwotę min. 8500 zł.

Uczestnicy promocji dotrzymują dodatkowe bonusy związane z przedłużeniem umowy oraz wysokością płaconego abonamentu:

- bonus w wysokości 30 zł przez 6 m-cy dla klientów, którzy zawarli nową lub przedłużyli umowę z Polkomtel od 01.03.2016r.

- bonus w wysokości 15 zł przez 12 m-cy dla klientów, którzy zawarli umowę o Rachunek Pakiet Miro Biznes do 28.02.2017r.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 17.05.2017 r.

Klienci mBanku do 31 maja 2017 r. mogą skorzystać z promocji, w której otrzymają zwrot w wysokości 250 zł. Warunkiem jest wykonanie przelewu do ZUS na kwotę min. 250 zł w okresie 30 dni od założenia rachunku oraz zakup terminala płatniczego mPOS lub POS i przyjęcie za jego pośrednictwem wpłat w wysokości min. 300 zł. Promocja dedykowana jest osobom posiadającym działalność związaną z handlem detalicznym, fryzjerstwem, usługami kosmetycznymi oraz z poprawą kondycji fizycznej. mBank proponuje również nową akcję, w której właściciel własnego biznesu przy założeniu Biznes konta Standard otrzyma kod promocyjny na zakup pakietu Office 365 dla firm w cenie 199 zł, na stronie promocji partnera. Po dokonaniu pierwszej płatności do ZUS-u, bank wypłaca na rachunek zwrot w formie premii w wysokości 100 zł. Pozostałe 99 zł jest przekazywane po wykonaniu kolejnego przelewu do ZUS-u na kwotę min. 250 zł.

Plus Bank natomiast podtrzymał akcję – Bonus Plus dla Firm, w której przedsiębiorca posiadający umowę z Polkomtel może liczyć na obniżenie abonamentu do 40 zł miesięcznie.

Kurczy się oferta programów polecających

Z końcem kwietnia zakończyła się akcja Credit Agricole, w której klient, który polecił rachunek firmowy mógł zyskać nawet 300 zł za skuteczną rekomendację. Obecnie najwyższą premię można zgarnąć w mBanku. Jeśli uczestnik promocji „Polecam mBank” poleci konto firmowe z dodatkową usługą mKsięgowość, zostanie mu wypłacone 300 zł. Na mniejszy zysk mogą liczyć klienci Alior Banku, gdzie za rekomendację konta iBiznes zarabiają 140 zł, natomiast Rachunku Firmowego – 100 zł.

Programy rekomendacyjne dotyczące kont firmowych

Nazwa banku

Szczegóły promocji

Alior Bank

Program rekomendacyjny. Klienci, którzy polecą rachunki firmowe banku, mogą otrzymać premię pieniężną odpowiednio w wysokości:

- 140 zł za każde konto iBiznes;

- 100 zł za każdy Rachunek Firmowy.

Aby polecający mógł otrzymać premię, odbiorca polecenia musi spełnić poniższe warunki:

- otwarcie rachunku w ciągu 30 dni od wysłania wniosku polecającego;

- wpłaty na konto w wysokości min. 500 zł w ciągu 60 dni od daty otwarcia.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Bank Zachodni WBK

„Polecaj Bank”. Bank zachęca klientów do wzięcia udziału w programie rekomendacyjnym. Osoba, która poleci m.in. konto firmowe otrzyma 100 zł premii, natomiast nagroda dla osoby poleconej wynosi 50 zł. Aby premia za otwarcie rachunku została wypłacona, należy spełnić poniższe warunki:

- zawrzeć umowę rachunku firmowego;

- wykonać płatności kartą lub płatności BLIK na łączną kwotę 200 zł, przy czym płatność musi zostać zaksięgowana w miesiącu jej wykonania.

Nagroda zostanie przekazana polecającemu oraz osobie poleconej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji .

Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r.

Inteligo

"Mam Inteligo". Posiadacz firmowego Konta Inteligo (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą bądź wspólnicy spółki cywilnej) może wziąć udział w promocji rekomendacyjnej. Warunkiem wypłacenia bonusu jest skutecznie polecenie rachunku, co oznacza, że klient, który skorzystał z polecenia jest zobowiązany do:
-założenia rachunku;
-wyrażenia zgód marketingowych;
-wykonania w przeciągu 40 dni od założenia konta co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej na min. 200 zł oraz jednego przelewu do ZUS.
Uczestnik programu, który skutecznie polecił rachunek otrzyma 50 zł, natomiast nowy klient otrzyma przelew w wysokości 100 zł na otwarte konto. Dodatkowo uczestnicy z największą liczbą poleceń biorą udział w losowaniu nagród pieniężnych(w wysokości 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł).
Promocja wygasa wraz z końcem XIII edycji programu w dniu 22.07.2017 r. 

mBank

„Polecam mBank”. Za polecenie konta firmowego klient może zarobić 200 zł. Jeśli natomiast poleci konto firmowe z dodatkową usługą mKsięgowość, może otrzymać 300 zł za każde polecone konto. Warunkiem wypłaty premii jest:

- wykonanie przez nowego klienta, ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku firmowego transakcji kartą debetową wydaną do rachunku na łączną kwotę 200 zł.

Łączna wartość premii miesięcznej wypłaconej osobie polecającej nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeśli uczestnik programu skumuluje kwotę premii przewyższającą 760 zł, otrzyma w ramach najbliższej wypłaty kwotę 760 zł, natomiast kwota pozostała zostanie wypłacona w ramach kolejnej wypłaty,

Promocja obowiązuje do dnia 31.08.2017 r.

Nest Bank

Program Partnerski. Na poleceniu BIZnest Konta, można zarobić 85 zł, pod warunkiem:

- zawarcia umowy o prowadzenie rachunku za pomocą Programu Partnerskiego;

- zalogowanie do internetowego serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej, w terminie 60 dni od dnia otwarcia konta;

- aktywacja karty do rachunku, w terminie 60 dni od jego otwarcia.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 17.05.2017 r.

Bank Zachodni WBK w akcji „Polecaj Bank” daje możliwość zyskania 100 zł za polecenie konta firmowego. Natomiast poleconemu przedsiębiorcy na nowo otwarty rachunek zostaje wypłacona premia w wysokości 50 zł. Uczestnik programu rekomendacyjnego w Nest Banku za każdy nowy rachunek BIZnest Konto otrzyma 85 zł. W ramach akcji „Mam Inteligo” osoba, która skutecznie poleci rachunek firmowy otrzyma 50 zł, natomiast nowemu klientowi po spełnieniu określonych warunków bank wypłaci 100 zł na otwarte konto.

Banki łowią na promocje i bonusy

Zestawienie bonusów i promocji niepieniężnych w maju zostało powiększone o akcję Banku Zachodniego WBK – Konto firmowe za 0 zł z terminalem płatniczym. Bank daje możliwość prowadzenia Konta Firmowego Godnego Polecenia za 0 zł przez okres 12 miesięcy. Z promocji mogą skorzystać osoby, które założą rachunek w okresie od 1.05.2017 do 31.08.2017 r. oraz rozliczą miesięcznie co najmniej jedną transakcję przy użyciu terminala POS Elavon. Innym bankiem, który posiada w swojej ofercie promocje terminali płatniczych POS jest BGŻ BNP Paribas. Jednak w maju bank postanowił nieco ją zmodyfikować. Klienci nie są już zwolnieni z opłaty za ich najem przez określony czas, jak było do tej pory. Obecnie opłata podskoczyła do 9 zł przez okres 9 miesięcy. Również PKO BP podtrzymał akcje terminali płatniczych POS, oferując ich najem dla nowych firm za 0 zł przez 12 miesięcy. Bank stosuje także inne formy zachęty m.in. usługi księgowe - szybkafaktura.pl, czyli program ułatwiający obsługę księgową firmy oraz powiadomienia SMS.

Dodatkowe korzyści dla klientów zakładających konto firmowe w bankach

Nazwa banku

Szczegóły promocji

Bank Zachodni WBK

Promocja „Konto firmowe za 0 zł z terminalem płatniczym”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które spełnia warunki:

- założą Konto Firmowe Godne Polecenia w okresie od 1.05.2017 r. do 31.08.2017r.;

- rozliczą co najmniej jedną transakcję miesięcznie przy użyciu terminala POS Elavon na nowo otwarty rachunek.

Osoby, które spełnią powyższe warunki uzyskają zwolnienie z miesięcznej opłaty za prowadzenie konta maksymalnie przez 12 miesięcy , co daje możliwość  zaoszczędzenia do 300 zł.

Promocja obowiązuje do 31.08.2017 r.

Bonusy i programy partnerskie skierowane do klientów banku.

W ramach programów partnerskich przedsiębiorcy mogą skorzystać ze zniżek oferowanych przez partnerów m.in.  35 % rabatu na najpopularniejsze portale dystrybucji ofert pracy,

50 % iPresso Express - rozwiązania automatyzujące marketing i komunikację z klientami w firmie, 219 zł zniżki na e-księgowość - za 6 miesięcy korzystania z ifirma.pl klient zapłaci jedynie 6 PLN netto (normalna cena to 225 PLN).

Promocja obowiązuje do odwołania.

BGŻ BNP Paribas

Promocja terminali płatniczych POS. Z promocji mogą skorzystać klienci z sektora MŚP, którzy korzystają lub zamierzają skorzystać z dowolnego pakietu dla firm w Banku BGŻ BNP Paribas. W skład oferty wchodzi:

- najem terminalu POS za 9 zł netto przez 9 m-c;

- darmowa instalacja terminala, pakiet szkoleń z jego obsługi oraz dostęp do całodobowej pomocy serwisowej.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Citi Handlowy

Promocyjny pakiet medyczny LUX MED. Klienci w ramach posiadanego rachunku mogą skorzystać z promocyjnego pakietu medycznego dla swoich pracowników. Aby skorzystać z promocji należy posiadać rachunek dla mikroprzedsiębiorstw tj.:
- zatrudniać w firmie do 10 osób;
- obroty nie mogą przekroczyć 8 mln rocznie.
Klienci posiadający rachunek mogą wykupić dla pracowników jeden z czterech wariantów opieki medycznej w Grupie Lux Med. Promocja obowiązuje do odwołania.

Usługa City Alerts - polega na przesyłaniu informacji o koncie firmowym lub karcie kredytowej w wiadomości SMS lub e-mail. Klient do wyboru posiada pakiet Standard lub Premium. Powiadomienia dotyczą np. salda i operacji na koncie, salda zadłużenia na karcie kredytowej, terminu spłaty zadłużenia transakcji dokonanych kartą kredytową.

Citi Rabaty - dokonując zakupu kartą płatniczą klient może skorzystać z rabatów i programów, wystarczy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z rabatu płacąc kartą Citibank lub w przypadku dokonywania zakupu w e-sklepie wpisać odpowiedni kod rabatowy.

Promocje obowiązują do odwołania.

Deutsche Bank Polska

Rabaty i podwyższone oprocentowanie oszczędności. Dla klientów, którzy założą konto dbNET Biznes, bank przygotował dodatkowe korzyść:
-specjalne warunki na rachunku oszczędnościowym Oszczędna Firma - oprocentowanie podwyższone aż do 1%
- otrzymanie rabatów na wybrane usługi i produkty portali partnerskich m.in. rabat na przelot samolotem (usługi oferowane przez WhyNotFly): rabat na bilety lotnicze na przeloty transkontynentalne – na kwotę 50 zł, na bilety lotnicze na przeloty europejskie - na kwotę 40 zł, rabat na bilety lotnicze na przeloty krajowe - na kwotę 20 zł.

Dodatkowo możliwość bezpłatnego korzystania przez 6 miesięcy z portalu faktura.deutschebank.pl, który posiada poniższe opcje:

- fakturowanie;

- księgowość, kadry i płace;

- komplet deklaracji (w tym składane online do Urzędu Skarbowego);

- monitoring rozliczeń;

- telefoniczne wsparcie techniczne i księgowe.
Promocja obowiązuje do odwołania.

Idea Bank

Program do faktur. Klient, który założy dowolne konto firmowe, ma możliwość korzystania z  programu do fakturowania bez ponoszenia opłat. Umożliwia wystawienie faktury, wysłanie ją do kontrahenta e-mailem, wydrukowanie lub zapiszesz na dysku. Z pomocą programu przedsiębiorca możesz wystawić dowolną ilość faktur.

Promocja obowiązuje do odwołania.

ING Bank Śląski

"Wizytówka dla przedsiębiorcy". Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy spełniają poniższe warunki:
-od dnia 20.05.2013 r. nie byli posiadaczami żadnej z oferty banku dla przedsiębiorców;
- otworzą Konto Direct dla firmy lub konto firmowe walutowe;
- przynajmniej raz zalogują się do bankowości internetowej.
Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne i partnerskie. Po założeniu rachunku klient otrzymuje zaproszenie do zamówienia 100 wizytówek, które jest ważne przez okres 2 miesięcy .
Promocja obowiązuje do odwołania.

Orange Finanse

Program Rabatowy. Program obejmuje ok. 3 000 punktów partnerów, m.in. sklepy, hotele, restauracje, punkty usługowe, sklepy internetowe i wiele innych. Wystarczy poinformować sprzedawcę przed wystawieniem rachunku, płatność będzie dokonana kartą Orange Finanse bądź w przypadku zakupów internetowych - w formularzu zamówienia należy wpisać numer BIN, czyli pierwszych sześć cyfr karty Orange Finanse. Rabat udzielany jest od podstawowej ceny na metce i nie łączy się z innymi promocjami partnera.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Bank Pekao

Promocja „Otwórz rachunek firmowy na atrakcyjnych warunkach i odbierz powerbank”. Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy rozpoczną wykonywanie działalności gospodarczej w okresie od 6.02.2017 r. do 31.05.2017 r.  Pierwszych 7000 Klientów, którzy w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej podpiszą umowę o rachunek firmowy, bankowość internetową i kartę debetową oraz dokonają otrzymaną kartą co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej, otrzyma upominek w postaci urządzenia Powerbank o pojemności 3000mAh.

Promocja trwa do 31.08.2017 r.

Pakiet Dodatkowych Korzyści. Programem objęte są wszystkie karty płatnicze dostępne dla firm w ramach dowolnego Pakietu Mój Biznes. Plącąc dowolną kartą klient może korzystać z atrakcyjnych rabatów i ofert specjalnych:
- płacąc kartą, przelewem lub przez telefon komórkowy klienci mogą skorzystać z rabatów (nawet do 30 %) i promocji w blisko 2000 punktach handlowo-usługowych i sklepach e-commerce.

Pakiet Trwałych Korzyści. W ramach programu klienci banku mogą skorzystać z ofert specjalnych i rabatów. Do skorzystania z tańszych usług firm partnerskich m.in. Lexmark, Allianz czy BIG InfoMonitor, uprawnia otrzymany przez klienta kod. Z oferty może skorzystać również posiadacz karty kredytowej VISA Business.
Promocje obowiązują do odwołania.

PKO BP

Usługi Księgowe - szybkafaktura.pl. Klienci mają możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu biznesowego przez 6 m-c od otwarcia rachunku. Platforma szybkafaktura.pl umożliwia:

- wystawienie faktury lub innego dokumentu przychodowego;

- kontrolę finansów firmy oraz rozliczenie podatku;

- korzystanie z biura rachunkowego.

Promocja terminali płatniczych POS. Z promocji mogą skorzystać klienci z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność gospodarczą krócej niż 12 m-c oraz nie korzystali wcześniej z terminali płatniczych eService. W skład oferty wchodzi:

- najem terminalu POS za 0 zł netto przez 12 m-c.

Powiadomienia sms. Klienci w ramach posiadanego rachunku PKO Konto Firmowe przez okres 3 m-c mogą korzystać z bezpłatnych powiadomień sms.

Promocje obowiązują do odwołania.

Toyota Bank

Promocje z Kartą. Do programu może przystąpić każdy posiadacz karty Visa Toyota Bank, który dokona rejestracji karty. Klienci mogą korzystać z ofert partnerów programu, zyskując zwrot części pieniędzy.

Volkswagen Bank

Promocje Visa Business. Przedsiębiorcy aktywujący kartę płatniczą mogą liczyć przy dokonywaniu płatności za jej pomocą, na rabaty w wybranych sklepach partnerskich m.in. 5% zniżki od narzędzia.pl, 30 zł na pierwszy przejazd z Taxify czy 20% zniżki na serwis laptopów CTI Telenet.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 17.05.2017 r.

Idea Bank także w dalszym ciągu posiada w swojej ofercie program do obsługi faktur, który umożliwia m.in. darmowe wystawienie dowolnej liczby faktur. Z usług księgowych również mogą skorzystać przedsiębiorcy posiadający rachunek w Deutsche Banku, który daje możliwość bezpłatnego korzystania z portalu faktura.deutschebank.pl przez 6 miesięcy. Bank posiada dodatkowo liczne rabaty dedykowane swoim klientom. Przykładowo, właściciel własnego biznesu może skorzystać z rabatu na bilety lotnicze w wysokości 50 zł na przeloty transkontynentalne, 40 zł na przeloty europejskie oraz 20 zł na przeloty krajowe. Natomiast Bank Citi Handlowy podtrzymał promocje pakietu medycznego Grupy LUX MED oraz usługę Citi Alerts.

Do popularnych form zachęty należą programy rabatowe oraz upominki oferowane nowym klientom. Ze strony Banku Pekao przedsiębiorcy mogą liczyć na urządzenia Powerbank o pojemności 3000mAh, natomiast ING Bank Śląski, za otwarcie Konta Direct oferuje druk 100 wizytówek. Programy rabatowe, które obejmują punkty partnerskie m.in. sklepy, hotele, restauracje oraz punkty usługowe dostępne są w: Orange Finanse, Banku Pekao, Deutsche Banku, Banku Zachodnim WBK oraz Citi Handlowym.

Maj jest kolejnym miesiącem, który nie przyniósł znacznych zmian w ofercie promocji bankowych skierowanych do właścicieli własnego biznesu. W dalszym ciągu otwierając konto filmowe można zarobić w tylko w nielicznych bankach. Analizując zestawienie nasuwa się wniosek, że banki chętniej wprowadzają promocje usług dodatkowych - m.in. zwolnienia z opłaty za powadzenie konta, rabaty czy upominki, aniżeli premię, która daje możliwość osiągnięcia korzyści pieniężnych. Jednak nawet w przypadku bonusów przedsiębiorca jest zobowiązany do spełnienia szeregu dodatkowych warunków.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~filippo
Wow, 1500 zł za założenie konta w Aliorze, naprawdę sporo.
~Eskimos
Myślałem, że to nowa nazwa promocji.
Majowa, a po niej aztecka, grecka, rzymska, żydowska....
~Dario
Uwaga na wszelkie "promocje" bankowe ! Po podliczeniu zawsze coś banksterka kombinuje, oni tak mają :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki