REKLAMA

Komputronik zawarł wstępne porozumienie z Clean & Carbon Energy

2016-11-25 15:52
publikacja
2016-11-25 15:52

Komputronik wstępnie porozumiał się z Clean & Carbon Energy w sprawie prowadzonych przez spółki sporów - podał Komputronik w komunikacie.

Spółka podała, że chodzi w szczególności o spory wynikające z umowy inwestycyjnej z 24 lipca 2010 roku i ugody zawartej w październiku 2014 roku.

"Strony wskazały, że ich celem jest podjęcie bezzwłocznych działań w celu doprowadzenia do wygaszenia wszelkich konfliktów, w tym: cofnięcie wniosków, zawiadomień, zakończenie postępowań cywilnych i administracyjnych, a także zawarcie ugód, porozumień lub nowych umów, które definitywnie zakończą wzajemne roszczenia i uniemożliwią wzruszanie wzajemnych roszczeń w przyszłości. Strony wyraziły wolę wypracowania kompromisu natury ekonomicznej w celu ochrony własnych interesów i eliminacji kosztów prowadzenia wzajemnych sporów w przyszłości" - napisano w komunikacie.

List intencyjny nie jest wiążący.

Źródłem sporów pomiędzy CCE a Komputronikiem była umowa inwestycyjna z 24 lipca 2010 r. oraz sprawy o zapłatę weksli wystawionych przez CCE, które Komputronik nabył od instytucji finansowej w marcu 2011 roku. (PAP)

pel/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki