Kompaktowy skaner

Skaner dla małych przestrzeni biurowych oraz małych firm zaprezentował Canon. Kompaktowy imageFORMULA DR-C125 został wyposażony w pionowy system transportu dokumentów w kształcie litery „J”, przy czym, dzięki niewielkim rozmiarom oraz załączonemu do urządzenia pakietowi oprogramowania, nowy model dostarcza użytkownikom łatwe w obsłudze i bogate w opcje rozwiązanie skanujące.

imageFORMULA DR-C125 posiada stylową i kompaktową obudowę. Dzięki wykorzystaniu pionowego podajnika zaprojektowanego w kształcie litery „J” urządzenie eliminuje potrzebę korzystania z wysuwanego podajnika  podczas skanowania, a tym samym sprawdza się jako idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ważna jest przestrzeń. Jego rozmiary nie odbiegają od przeciętnego telefonu biurowego. Stanowi dyskretny dodatek do każdego, nawet domowego biura czy punktu sprzedaży i co istotne zwiększa wydajność skanowania.

Wygodny

imageFORMULA DR-C125 wyposażono w  podajnik papieru, który pozwala użytkownikom na intuicyjne podawanie dokumentów, co znacznie ułatwia skanowanie. Ponadto, rozwiązanie to pozwala na wygodne umieszczanie dokumentów w podajniku, dzięki czemu użytkownik widzi skanowaną stronę.

Funkcje Full Auto Mode automatycznie, na podstawie zawartości dokumentu, wybierają najlepsze ustawienia skanera. Co więcej, użytkownicy mogą także konfigurować złożone polecenia skanowania, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność rutynowych operacji.

Oprogramowanie

Do zestawu dołączono udoskonalone oprogramowanie CaptureOnTouch. Użytkownicy docenią jego przyjazny interfejs oraz liczne udogodnienia przy bezpośrednim skanowaniu dokumentów do aplikacji, takich jak Microsoft SharePoint czy opartym na cloud-computingu Evernote. Oprogramowanie obsługuje też różnorodne formaty plików, do których zalicza się PDF z funkcją wyszukiwania tekstu, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP oraz PowerPoint.

  • Dodatkowo, pełna licencja na oprogramowanie eCopy PDF Pro Office dostarcza zaawansowanych narzędzi do tworzenia, modyfikowania i konwertowania dokumentów PDF, co sprzyja jeszcze efektywniejszemu zarządzaniu procesami w organizacjach.

Mac i Windows

Kompatybilny z rozwiązaniami Windows oraz Mac, skaner imageFORMULA DR-C125 zapewnia niezawodne i szybkie skanowanie w kolorze o prędkości do 50 obrazów na minutę. System wykrywania podwójnego pobrania arkuszy w podczerwieni dodatkowo wzmacnia niezawodność i sprawność operacji. Użytkownicy mogą również wybrać opcję prostego przebiegu papieru, która świetnie sprawdza się w pracy z dokumentami o różnej gramaturze i o różnych rozmiarach, a także w przypadku wytłaczanych kopert i materiałów o długości do 3 metrów.

  • Skaner  imageFORMULA DR-C125 będzie dostępny w sprzedaży na terenie Europy we wrześniu 2011r.  

Jan Petersen/Canon
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne