REKLAMA

Kolejne tygodniowe losowanie nagród w loterii szczepionkowej

2021-07-21 05:51
publikacja
2021-07-21 05:51
Kolejne tygodniowe losowanie nagród w loterii szczepionkowej
Kolejne tygodniowe losowanie nagród w loterii szczepionkowej
/ Twitter

Pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych jest do wygrania w środę, w ramach nagród tygodniowych dla osób zarejestrowanych od 12 do 18 lipca br. w loterii szczepionkowej; to już drugie tego typu losowanie. Takie same nagrody będzie można wygrać w 10. kolejnych tygodniowych losowaniach.

Drugie, z w sumie dwunastu tygodniowych losowań, odbędzie się w środę, 21 lipca, i dotyczyć będzie osób zarejestrowanych od 12 do 18 lipca br. w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania będzie pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Takie same nagrody będzie można wygrać w 10 kolejnych tygodniowych losowaniach, w tym jeszcze 28 lipca. Informacja o wygranej zostanie przekazana telefonicznie. Pierwsze tygodniowe losowanie odbyło się 14 lipca.

Oprócz nagród tygodniowych, w loterii są także nagrody natychmiastowe, miesięczne oraz nagroda finałowa.

Co 500. osoba biorąca udział w loterii wygra 200 zł, a co 2000. grający – 500 zł. Z kolei podczas każdego z 3 losowań miesięcznych można wygrać dwie wygrane w wysokości 100 000 zł oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk). Losowanie finałowe odbędzie się 6 października. Uczestnicy loterii zagrają wówczas o dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także o dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej brać udział osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestracji można dokonać poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Jak informował Totalizator Sportowy (TS), zwycięzcy nagród codziennych (natychmiastowych) są o tym informowani przez organizatora, czyli TS – wiadomością SMS. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii otrzymują SMS bezpośrednio z PKO BP zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu; wygraną można podjąć z bankomatów banku lub odebrać w każdej jego placówce.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu wyśle do laureatów SMS, w którym zwycięzcy otrzymają link do formularza z oświadczeniem niezbędnym do przekazania nagrody. Ponadto wyniki losowań można znaleźć na stronie internetowej loterii.

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez organizatora na wygrane wynosi prawie 22 mln zł. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 tys. 796 sztuk.

Szczegóły dotyczące loterii, w tym terminy losowań oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej poświęconej Loterii Narodowego Programu Szczepień.

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy, spółka, w której wszystkie udziały ma Skarb Państwa. (PAP)

autor: Aneta Oksiuta

aop/ mmu/

Źródło:PAP
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (9)

dodaj komentarz
3456
czy te szczepionki szkodzą czy nie szkodzą ,czy są skuteczne czy nie , jedno jest pewne i tego nikt nie podważy Amerykanie trzepią na tym interesie wirusowym ładną kasę i niech ktoś podważy że jest inaczej - i to jest zastanawiające .sama tylko UE ile przelała pieniędzy do USA . a inni o jaką kwote chodzi a przecież czy te szczepionki szkodzą czy nie szkodzą ,czy są skuteczne czy nie , jedno jest pewne i tego nikt nie podważy Amerykanie trzepią na tym interesie wirusowym ładną kasę i niech ktoś podważy że jest inaczej - i to jest zastanawiające .sama tylko UE ile przelała pieniędzy do USA . a inni o jaką kwote chodzi a przecież to jeszcze nie koniec ,jakoś nic się nie mówi o kosztach całej operacji cichutko , to jest ciekawa sprawa.
pozhoga
30 lat systematycznego niszczenia edukacji i wiary w Boga i są efekty: stado sterowalnych baranów, które można dowolnie nastraszyć, któremu można wcisnąć kompletną bzdurę, a które niestety za 2 lata pójdzie na wybory...
dariusz_baran
Nie, nie wierzę, że to czytam. Obudźcie mnie, bo to chyba sen.
dariusz_baran
A te lewe certyfikaty kupione za 1500 to też biorą udział w tej szopce?
zenonn odpowiada dariusz_baran
https://technologia.dziennik.pl/internet/artykuly/8127583,certyfikaty-szczepien-szczepionki-koronawirus-covid-19-darknet-eksperci.html

https://spidersweb.pl/2021/07/gdzie-kupic-certyfikat-szczepien.html
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
adamtw
Jak na razie nie znam osobiscie nikogo kto by "padl po szczepionce" - za to na COVID zmarl moj wiekowy wujek, a na powiklania pocovidowe - wlasnie zakrzepica 33 letni sasiad - wysportowany po AWF. O ile pierwszy byl sedziwy i mial 80 lat to drugi nie byl czlowiekiem schorowanym…. Natomiast wielu 'antyszczepionkowcow' Jak na razie nie znam osobiscie nikogo kto by "padl po szczepionce" - za to na COVID zmarl moj wiekowy wujek, a na powiklania pocovidowe - wlasnie zakrzepica 33 letni sasiad - wysportowany po AWF. O ile pierwszy byl sedziwy i mial 80 lat to drugi nie byl czlowiekiem schorowanym…. Natomiast wielu 'antyszczepionkowcow' ma swoich guru na YT - przypadkowego 'architekta".. "cwaniaczka przedsiebiorce" ktorzy na logike poslugujac sie aksjomayami udowadniaja, ze szczepionki to spisek i sciema i nie dzialaja a korporacje je promuja bo chca zarobic…Odpowiem, iz jedzenie to tez spisek i sciema korporacji je produkujacych - bo to przeciez mozna sie sloncem wyzywic (sa tacy glosiciele na YT - wiec proponuje rowniez tego sprobowac)…

PS. Rozumiem rozgoryczanie i nieufnosc do korpo medycznych ktore maja sporo za uszami, ale nie mozemy zakladac, ze cos nie dziala tylko, dlatego ze od nich pochodzi….Ciezko mi naprawde uwierzyc w swiatowe oszustwo na tak masowa skale, ktore rzekomo dostrzegaja jedynie wybitne nieprzekupne jednostki...
dariusz_baran odpowiada adamtw
Ignorancja najwyższym stopniem głupoty. Winszuję!
-_balu_- odpowiada adamtw
Proponuje zaczac czytac ulotki producentow preparatu. Dostepne w necie do sciagniecia. Ciekawy jestem czy po lekturze bedziesz miec takie samo zdanie bo wiekszosc Polakow wiedziona strachem poszla sie kluc. 16 mln wg danych rzadu albo 10 mln wedlug IMW (Fundusz Walutowy) w pelni dwudawkowo az do mometu az siadlo wiec loteria,a potem Proponuje zaczac czytac ulotki producentow preparatu. Dostepne w necie do sciagniecia. Ciekawy jestem czy po lekturze bedziesz miec takie samo zdanie bo wiekszosc Polakow wiedziona strachem poszla sie kluc. 16 mln wg danych rzadu albo 10 mln wedlug IMW (Fundusz Walutowy) w pelni dwudawkowo az do mometu az siadlo wiec loteria,a potem przymus przez BHP u pracodawcy. Skonczy sie ostrymi walkami na ulicy i wczesniejszymi wyborami.

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki