Kolejna umowa dystrybucyjna platform parkingowych MODULO

MODULO PARKING Sp. z o.o. kontynuuje strategię rozwoju i poszerzania sieci dystrybucji platform parkingowych MODULO. W tym miesiącu w Katowicach, w siedzibie firmy Italcom Sp. z o.o. została podpisana umowa, która czyni tę spółkę oficjalnym dystrybutorem marki MODULO.

podpisanie-umowy

Firma Italcom Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, oferuje głównie dostawę, montaż i serwis wyposażenia warsztatowego w szerokim zakresie. W dziedzinie tej jest niekwestionowanym krajowym liderem. Spółka współpracuje z uznanymi producentami urządzeń warsztatowych z Europy, Kanady, USA i Korei Południowej. Dzięki szerokiej ofercie i doświadczeniu, firma Italcom może zaproponować duże spektrum optymalnych rozwiązań – od teraz również w zakresie automatycznych platform parkingowych, które są produktem komplementarnym do dotychczasowej oferty Italcom Sp. z o.o. Jeden z pierwszych systemów parkingowych MODULO bowiem – MODULO Scissors – od jakiegoś czasu działa z sukcesem w bydgoskiej firmie Landowscy Opon-Lan, oferującego sprzedaż i serwis ogumienia. Współpraca z nowym dystrybutorem pozwala więc wierzyć, że parkingom MODULO uda dotrzeć się do kolejnej grupy odbiorców.

Cieszymy się, że w gronie dystrybutorów parkingów MODULO możemy powitać nowych partnerów. To już szósta spółka, po R&S WIND, KOMODO, ABM Serwis, T7MEDIA i METAL SERVICES z Norwegii, która dołącza do rodziny dystrybutorów automatycznych systemów parkingowych MODULO. Cały czas prowadzone są kolejne rozmowy, które na celu mają powiększyć tę sieć na obszar całej Polski, jak i za granicą. Mamy nadzieję, że współpraca z nowym podmiotme będzie przebiegała wzorcowo, a w niedalekiej przyszłości zauważalne będą jej efekty.

Wizualizacja

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.