REKLAMA

Kłopoty z internetem słabym punktem włoskiej oferty turystycznej

2016-11-10 06:14
publikacja
2016-11-10 06:14
YAY Foto

Kłopoty z internetem słabym punktem włoskiej oferty turystycznej. Na targach turystyki w Rimini nad Adriatykiem przedstawiono raport oparty na ponad sześciu milionach opinii turystów, włoskich i zagranicznych, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy odwiedzili sto tysięcy struktur, głównie restauracji i hoteli.

82 procent autorów tych uwag ma dobre zdanie o Półwyspie Apenińskim. Najlepiej w tym rankingu wypadło południe kraju, które wyprzedza centrum i północ. Regionem, cieszącym się najlepszą reputacją wśród turystów okazała się niewielka Basilicata na południu. Podobało się tam 86 procentom gości, którzy najbardziej sobie cenią uprzejmość hotelarzy oraz położenie geograficzne.

Na drugim miejscu uplasowała się Dolina Aosty w Alpach i prowincja Trydentu w Dolomitach. Wszędzie tam panuje wzorowa czystość i podawane jest doskonałe jedzenie. Słabym punktem włoskiej oferty turystycznej, i to w całym kraju, jest dostęp do Internetu. Jest na ogół niezadowalający bądź nie ma go w ogóle. Może być najpiękniejszy hotel, zapierający dech w piersiach widok za oknem, ale jeśli nie sposób korzystać z sieci turysta uzna pobyt za nieudany.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Marek Lehnert/Rzym/zr

Źródło:IAR
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~StanRS
Makaroniarze to głupi i zacofany naród. Jakby u nich były najnowocześniejsze firmy telekomunikacyjne na świecie takie jak Orange, T-mobile, Play, Plus, takie jak w Polsce. To by nie mieli żadnych problemów z internetem. Zamiast wyprzedać włoskie przedsiębiorstwa kapitałowi zagranicznemu, to trzymają te swoje zacofane Makaroniarze to głupi i zacofany naród. Jakby u nich były najnowocześniejsze firmy telekomunikacyjne na świecie takie jak Orange, T-mobile, Play, Plus, takie jak w Polsce. To by nie mieli żadnych problemów z internetem. Zamiast wyprzedać włoskie przedsiębiorstwa kapitałowi zagranicznemu, to trzymają te swoje zacofane włoskie firemki nie wiadomo po co.
~zez
Włosi to głupi i zacofany naród a mimo to poziom życia mają wyższy niż w Polsce, gdzie żyją sami wysokowykształceni postępowcy :)

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki