"Kler" idzie na rekord

2018-10-31 11:33
publikacja
2018-10-31 11:33
fot. Kacper Pempel / FORUM

Nowy film Wojciecha Smarzowskiego trafił do czołówki najbardziej kasowych produkcji w historii.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (10)

dodaj komentarz
bankierkomentuje
przed swietami odwiedze swojego SUKMANA w parafii i zapytam go: ILE ?
bankierkomentuje
SUKMANA rządzi w kinie a slyszalem ze na Grodzkiej w Warszawie SISTERS otworzyły DOM PRZYGÓD i ze niezle sie mozna zabawic za niewielkie pieniądze.

Na początku przychodzi WIELKI BOLO który świeżo zszedł z siostry i trzeba go OPORZĄDZIĆ a jak już ktoś zaliczy BOLA to przygoda go niesie sama.
janciowodnik
Wzorem Hollywood czekamy teraz na prequel "Rabini" oraz sequel "Imamowie"
Taka trylogia mi się marzy. To dopiero będzie uczta... ;-)
_xyz
Czarni za darmo zrobili świetną reklamę.
Gratulacje Panie Wojtku - tak dalej trzymać!!!
czerwony_wiewior
Sądząc po ujadaniu moherowych trolli, prawda naprawdę mocno w oczy kole
ad1970
Propagandowy?! Po ilości widzów widać że poszli na niego wyborcy PiS bo chyba aż tyle w tym kraju nie ma obywateli drugiego sortu...
doradca-praktyk
Ten rekord nie czyni zaszczytu ani Smarzowskiemu ani grupie równie utalentowanych jak on aktorów. Film jest zrobiony rzemieślniczo sprawnie ale też prymitywnie pod wieloma względami. To nie jest wypowiedź artystyczna tylko propagandowy i polityczny paszkwil "spuszczony" przed wyborami jak bulterier ze smyczy szczuty Ten rekord nie czyni zaszczytu ani Smarzowskiemu ani grupie równie utalentowanych jak on aktorów. Film jest zrobiony rzemieślniczo sprawnie ale też prymitywnie pod wieloma względami. To nie jest wypowiedź artystyczna tylko propagandowy i polityczny paszkwil "spuszczony" przed wyborami jak bulterier ze smyczy szczuty na "Polskę powiatową". Wiele tłumaczy ekshibicjonistyczny ateizm Smarzowskiego, który jest pozbawiony nawet powierzchownego intelektualnego poloru. Zapłacone-wykonane, panie Wojciechu. Miał być szmal i jest. Każdy drugorzędny rzemieślnik filmu zrobiłby takie "dzieło", gdyby miał tak niskie ambicje i był tak zdeterminowany (z nieznanych nam powodów) jak Smarzowski. Bywa, że dzieło nie jest godne mistrza i to jest ten przypadek. Z szacunkiem dla Smarzowskiego - a jestem m.in. filmoznawcą, który szanuje dokonania tego reżysera - KLER to złotodajny płaski intelektualnie gniot bez żadnych ambicji artystycznych, społecznych, czy filozoficznych, który nie wejdzie do historii polskiego kina, jako pozycja warta uwagi.
sel
Tak ci żal że wielokrotnie pobił szmirę o Papieżu?
karbinadel
Hmm, skoro zrobienie złotodajnego gniota jest takie proste, to czemu TVP takich nie produkuje, tylko ciągle przynosi straty?
arfeneusz
czy za filmem stoi Agora?
O jak fajnie :)

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki