REKLAMA

Kanye West i Kim Kardashian już po rozwodzie. "Przyszły prezydent USA" będzie płacił ogromne alimenty

2022-12-03 10:00
publikacja
2022-12-03 10:00

Kim Kardashian i Kanye West doszli do porozumienia. W ramach ugody rozwodowej alimenty na czwórkę ich dzieci - North, Saint, Chicago i Psalm - ustalono na 200 tys. dolarów miesięcznie (co daje około 900 tys. zł). Nawet jak na hollywoodzkie standardy to całkiem sporo. 

Kanye West i Kim Kardashian już po rozwodzie. "Przyszły prezydent USA" będzie płacił ogromne alimenty
Kanye West i Kim Kardashian już po rozwodzie. "Przyszły prezydent USA" będzie płacił ogromne alimenty
fot. Snorlax / / MEGA

Jak podaje CNN, była para, a dokładniej ich prawnicy, złożyli w sądzie ugodę, która ma zostać jeszcze zatwierdzona. W jednym z warunków Kanye, obecnie Ye, zobowiązał się do alimentów dla dzieci. Oboje mają sprawować nad nimi wspólną opiekę i dzielić się wydatkami na ich prywatną ochronę i edukację. Żadne z małżonków nie wniosło o alimenty dla siebie. Długi każdego z nich będą spłacane przez tego, do kogo należą. Co zaś się tyczy majątku, to w znaczniej mierze zachowali oni rozdzielność, którą m.in. przypieczętowała intercyza, którą podpisali przed ślubem 8 lat temu. 

Jednak nie wszystko poszło "gładko". Kanye chciał m.in. mieć prawo do "przesłuchania" każdego nowego męża Kim Kardashian. Zeznania składałby on pod przysięgą. Sędzia, który nadzorował proces mediacji przedrozwodowej, nie zgodził się na ten warunek. 

Ugoda rozwodowa to kolejny zamknięty rozdział w życiu Ye. Wcześniej informowaliśmy w artykule "Kanye West doigrał się za antysemickie wypowiedzi. Nie jest już miliarderem", że kilka firm zerwało z nim umowy po obraźliwych uwagach, którymi dzielił się w internecie. Znacznie nadszarpnęły one wizerunek rapera, przez co część koncernów nie chce być dłużej z nim kojarzona. Chodzi m.in. o Adidasa, dla którego stworzył autorską linię butów. 

Fani pozostali mu wierni i chcieli pomóc swojemu idolowi. Założyli m.in. zrzutkę na "GoFundMe", by pomóc mu w "odzyskaniu utraconej pozycji finansowej". Została ona jednak zablokowana po tym, gdy na ich koncie widniała kwota... 5 dolarów. 

Popkultura i pieniądze w Bankier.pl...
...czyli seria o finansach "ostatnich stron gazet". Fakty i plotki pod polewą z tajemnic Poliszynela. Zaglądamy do portfeli sławnych i bogatych, za kulisy głośnych tytułów, pod opakowania najgorętszych produktów. Jakie kwoty stoją za hitami HBO i Netfliksa? Jak Windosorowie monetyzują brytyjskość? Ile kosztuje nocleg w najbardziej nawiedzonym zamku? Czy warto inwestować w Lego? By odpowiedzieć na te i inne pytania, nie zawahamy się zajrzeć nawet na Reddita.

aw

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (5)

dodaj komentarz
forfun
durny tytuł dla zwiększenia odsłon - nie idźcie ta drogą
samsza
Oni oboje naprawdę wydają po 200 tys. dolarów miesięcznie (razem 400 tys.) na swoje 4 dzieci ?
karbinadel
Może to pomyłka i mają 400 dzieci?
innowierca
jezeli odrzutowcem sa przewozone pomiedzy tata i mama , to koszta sa. Stala ochrona przed fanami ( i nie tylko) i logistyka, tez kosztuje.
samsza odpowiada innowierca
jeżeli są i u taty i u mamy, to skąd alimenty na dzieci? powinny być na odrzutowce, a i to po połowie...

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki