2,30 zł
0,00% 0,00 zł
Korbank SA (KOR)

Zakup 51% udziałów w spółce Mitraco sp. z o.o.

Zarząd Spółki KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent") informuje, iż w dniu 3 kwietnia 2017 r. pomiędzy Emitentem a Panem Leszkiem Mika ("Sprzedający"), zamieszkałym we Wrocławiu zawarta została umowa kupna udziałów w spółce Mitraco Sp. z o.o. stanowiących 51% w kapitale zakładowym oraz 51% w głosach na zgromadzeniu wspólników. Emitent nabył, zaś Sprzedający sprzedał przedmiotowe udziały za cenę 2 550 zł.

Mitraco Sp. z o.o. działa w branży telewizyjnej i specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie usług telewizyjnych oraz platformy multimedialnej dla hoteli.

Zawarcie niniejszej umowy zostało uznane przez Zarząd Emitenta za istotne z uwagi na fakt, iż spółka Mitraco Sp. z o.o. posiada know-how oraz duże doświadczenie w świadczeniu usług dla branży hotelarskiej. Emitent planuje rozwój w tym zakresie, zaś zakup ww. udziałów znacząco przyspieszy i ułatwi to zadanie, co przełoży się na większy wzrost przychodów oraz oszczędność kosztów w tym obszarze.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 1) w zw. z §2 ust. 1 pkt 2a) oraz § 3 ust. 2 pkt 2) w zw. z §2 ust. 1 pkt 2b) ppkt a) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium

  • Publikacja raportu za 2017 rok.

Najnowsze wiadomości

Brak wiadomości dla danej spółki
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl