REKLAMA

KNF zatwierdziła prospekt InPostu

2015-09-11 16:09
publikacja
2015-09-11 16:09

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny InPostu sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii A oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A, B, C oraz D - podała Komisja w komunikacie.

fot. / / materiały dla mediów
InPost należy do grupy Integer. InPost jest największym prywatnym operatorem pocztowym.

Integer informował w ubiegły piątek, że "rozważa różne opcje strategiczne związane z finansowaniem spółki Easypack oraz zmniejszeniem zaangażowania w InPost, w szczególności poprzez potencjalną sprzedaż znaczącego pakietu (nie więcej niż 50 proc.) posiadanych akcji InPost w drodze pierwszej oferty publicznej".

Oferującym jest Ipopema Securities. (PAP)

mj/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~kolbi
Ludzie! Nie mogę Was czytać. Same negatywne komentarze. Jak na razie to najbardziej przebojowy (w sensie międzynarodowym) polski przedsiębiorca. Taki mały polski Jobs. A wy - jak na polaków przystało - tylko mu dowalacie? Za wygląd? Za reinwestowanie zysków? To chyba rzeczywiście najlepiej stąd wyjechać i nie przyznawać Ludzie! Nie mogę Was czytać. Same negatywne komentarze. Jak na razie to najbardziej przebojowy (w sensie międzynarodowym) polski przedsiębiorca. Taki mały polski Jobs. A wy - jak na polaków przystało - tylko mu dowalacie? Za wygląd? Za reinwestowanie zysków? To chyba rzeczywiście najlepiej stąd wyjechać i nie przyznawać się do polskości, tak?
~Adammm
Jak patrzę na twarz tego gościa to widzę PRZEKRĘT
~czastopieniądz
za dużo i za czasochłonne inwestycje, zyski ciągle pożerane na rzecz nowych inwestycji to zdaje sie nie mieć końca, a obecnie takie czasy że szybciutko może ktos wejść z czyms lepszym i wtedy spółka zostanie z marzeniami za grosz....
~ziut
jak na dziś i jutro to gorący kartofel, ciekawe ilu złapie i nie poparzy się

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki