REKLAMA
WEBINAR

KE zatwierdziła wszystkie 16 Programów Regionalnych na lata 2021-2027

2022-12-07 12:02
publikacja
2022-12-07 12:02

Komisja Europejska zatwierdziła już wszystkie 16 Programów Regionalnych dla Polski w perspektywie finansowej na lata 2021-2027 - podało w środę na Twitterze Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

KE zatwierdziła wszystkie 16 Programów Regionalnych na lata 2021-2027
KE zatwierdziła wszystkie 16 Programów Regionalnych na lata 2021-2027
fot. Marian Weyo / / Shutterstock

Zgodnie z danymi, publikowanymi przez MFiPR, wszystkie 16 Programów Regionalnych Funduszy Europejskich dla poszczególnych województw ma łączną wartość 31 mld euro. Programy Regionalne Fundusze Europejskiej szczegółowo określają zasady wydatkowania środków przeznaczonych dla regionów w unijnej perspektywie finansowej 2021-2027.

Środki europejskie mają być przeznaczone m.in. na wsparcie projektów dotyczących rozwoju m.in. infrastruktury badawczo-rozwojowej, cyfryzacji, termomodernizacji, OZE, gospodarki wodno-ściekowej, transportu publicznego, turystyki, opieki zdrowotnej, przedszkoli, szkół, szkolnictwa, aktywizacji zawodowej i społecznej.(PAP)

wkr/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (7)

dodaj komentarz
darius19
oko!! dawno nie widziany z farmy Putlera. Ciekawe czy był w Polsce i widział jak wiele stworzono w ramach Programów Regionalnych
simonsoft8
pieniądze rozdysponują w ministerstwie
beju
a ja bym wolał, żeby korpo zachodnie uczciwie płaciło podatki w kraju, kto wie czy z tego tytułu nie byłoby więcej kasy - bez łaski Brukseli
tomkooo
jak sie od 30 lat dotuje "zagranice" liczac na to, ze zostawia tu kase w postaci np. podatkow z tytulu UOP, a naszym rodzimym przedsiebiorcom rzuca sie klody pod nogi to czego sie spodziewasz ?
lampeduza
No tak, jak zawsze wina obcych firm, korporacji! Polska wielka, piękna i wspaniała ale wszyscy się uwzięli. ...a jeszcze wina deweloperów i banków! Na Mundialu też wina Francji, że nie strzelili sobie 3 samobójczych i awansowalibyśmy!
darius19
To jest ważna wiadomość. Może nie rozpala wyobraźnię, ale dotyczy wielu Polaków. Popatrzcie naokoło ile powstało z Programów Regionalnych

Powiązane: Dotacje unijne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki