REKLAMA

Jest akt oskarżenia w sprawie Marka Chrzanowskiego

2020-01-09 13:53
publikacja
2020-01-09 13:53

Prokuratura w Katowicach zakończyła śledztwo przeciwko Markowi Chrzanowskiemu, byłemu szefowi Komisji Nadzoru Finansowego. Akt oskarżenia jest już w sądzie - poinformowała w czwartek "Gazeta Wyborcza".

fot. Maciej Łuczniewski / / FORUM

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", śledztwo przeciwko Markowi Chrzanowskiego zakończyło się 31 grudnia 2019 roku. O wystawieniu aktu oskarżenia poinformował dziennikarzy pełnomocnik właściciela Getin Banku Leszka Czarneckiego - mecenas Roman Giertych.

Były szef KNF został zatrzymany 27 listopada 2018 roku. W śląskim wydziale Prokuratury Krajowej usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień w związku z rozmową z właścicielem Getin Noble Banku Leszkiem Czarneckim. Marek Chrzanowski został aresztowany na dwa miesiące. (PAP)

Autor: Aleksandra Kuźniar

akuz/ robs/

Źródło:PAP
Tematy
Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (17)

dodaj komentarz
staryznajomy
Nick07
Polisolokaty sprzedawaly wiekszosc bankow j przyszly one do nas z banków na zachodzie. Piszesz jakby to byl tylko "problem" czarneckiego hahaha
Nikt nikogo nie zmuszal do polisolokat, ia mam od lat konto w IdeaBanku, mam tam lokaty ja i moja mama. Nie ma jak to obwiniac wszystkich za swoja naiwnosc, za to
Nick07
Polisolokaty sprzedawaly wiekszosc bankow j przyszly one do nas z banków na zachodzie. Piszesz jakby to byl tylko "problem" czarneckiego hahaha
Nikt nikogo nie zmuszal do polisolokat, ia mam od lat konto w IdeaBanku, mam tam lokaty ja i moja mama. Nie ma jak to obwiniac wszystkich za swoja naiwnosc, za to ze nie czytalo sie umow.
Tak jak frankowicze jak frank po 2 zl to bank dobry, jak frank po 4 zl to bank oszust i zlodziej
Typowo cwanuackp-roszczeniowe nastawienie ale nie dziwi mnie to skoro 40% glosuje na PiS bo im obiecala 500+ ktore to teraz ladnie w zebach oddaja w wyzszych cenach, oplatach ktore dopiero beda rosly hahaha
nick07
Wychodzi na prostą?....To bankrut tylko w Polsce jeszcze taka banksterka dozwolona jaką TW Czarnecki prowadzi BTW to jest w Polsce czy uciekł? Banki Czarneckiego to największe gówno miałem, kredyt firmowy w Idea..złodziejstwo pakują cię w polisolokatę na 15 lat a po roku/dwóch rozwiązują umowę - kredytu nie ma a polisolokata Wychodzi na prostą?....To bankrut tylko w Polsce jeszcze taka banksterka dozwolona jaką TW Czarnecki prowadzi BTW to jest w Polsce czy uciekł? Banki Czarneckiego to największe gówno miałem, kredyt firmowy w Idea..złodziejstwo pakują cię w polisolokatę na 15 lat a po roku/dwóch rozwiązują umowę - kredytu nie ma a polisolokata zostaje.

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM GÓWNEM

PS A Ten wstrętny Ubek i komuch powinien dawno gnić w pierdlu.
staryznajomy
IdeaBank wychodzi na prosta,
Zysk po 2 kwartale
Zysk po 3 kwartale
Oszczednosci 100 mln po redukcji zatrudnienia bedzie w tym roku
Bank czeka dokapitalizowanie by zwiększyć wskazniki wymagane rzez restrykcyjny KNF ten sam ktory wyslal swojego pisowskiego prezesa, kolege Glapinskiego by zarzadal 40 mln łapówki od
IdeaBank wychodzi na prosta,
Zysk po 2 kwartale
Zysk po 3 kwartale
Oszczednosci 100 mln po redukcji zatrudnienia bedzie w tym roku
Bank czeka dokapitalizowanie by zwiększyć wskazniki wymagane rzez restrykcyjny KNF ten sam ktory wyslal swojego pisowskiego prezesa, kolege Glapinskiego by zarzadal 40 mln łapówki od właściciele niezależnego, prywatnego banku realizując "plan Zdzisława" czyli zarzadu BFG i na predcę uchwalonej ustawie o przyjmowaniu bankow za 1 zl.
Czarnecki dobrze robi mowiac o pizwie panstwa polskidgo na 1 czy 2 mld euro za szkody ktore swoimi ludzmi panstwo wyrzadzilo spolkom i akcjonariuszom araz narazajac caly system bankowy ktory sklada sie rok w rok haraczem do kasy BFG !
jkendy
Gdyby był z opozycji to TVP nadawała by to przez trzy tygodnie na początku każdych wiadomości a tak .... cisza. Takie to dziadostwo ani prawe ani sprawiedliwe.
jacyna2017
...gdyby był w oPOzycji, zwłaszcza za jej rządów to nigdy by nie siedział zgodnie z doktryną watażki PO p Neumana - naszych wiernych ludzi nasze sądy będą broniły jak niepodległości!
smallsaver
Śledzę dzisiaj propisowskie portale - nic o Chrzanowskim, ale temat Grodzkiego grzany na okrągło.
grzegorzkubik
A Czarnecki wolny i spokojny. Sądownictwo musi być reformowane i to solidnie. Tak by wszyscy poszli siedzieć. Gawłowski i Grodzki także.
zenonn
Milion w środę, milion w sobotę,...
jkendy
Z tego co wiem to sprawa grodzkiego to ustawka psiowskich służb, dawali po pare tysiaków za fałszywe zeznania. Ale z reformą sądownictwa się zgadzam bo prokuratura nawet nie wszczęła śledztwa w sprawie łapówki Kłamczyńskiego dla księdza.
jacyna2017 odpowiada jkendy
To mało wiesz - gdyby p Grodzki był czysty to by oskarżył o pomówienia i tyle!
Ustawka służb to jest teraz - dziadek były pracownik UB 'zaalarmował' 'wolne' media dla odwrócenia uwagi od marszałka, który jest potrzebny do objazdu UE i obrony sekty sędziowskiej!

Powiązane: Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki