REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Jaroszek: Na parkiecie polała się krew

Tomasz Jaroszek2011-08-30 08:40
publikacja
2011-08-30 08:40
Kończą się właśnie wakacje, które z założenia miały być spokojne. Banki miały pokazać przyzwoite wyniki w sierpniu, USA miało podnieść limit zadłużenia, Europa miała odroczyć bankructwo Grecji i letnia hossa była na wyciągnięcie ręki.

Thriller jaki zafundowały nam rynki przerósł oczekiwania analityków i komentatorów. Światowe gospodarki hamują, a inwestorzy przestraszyli się recesji. Wydaje się, że problem inflacji mamy za sobą, ale zadłużenie krajów strefy euro i plan cięć w USA to dopiero początek.

Przegląd Finansowy Bankier.pl

Przegląd Finansowy Bankier.pl to pigułka informacyjna z wyselekcjonowanymi, najważniejszymi wiadomościami z rynku finansowego. Nasz tygodnik to również wyjątkowe wywiady, oceny produktów, czy w końcu informacje podatkowe.
Tymczasem na parkiecie polała się krew. Indeksy spadały z dnia na dzień, a kilka procent każdego dnia ubywało z portfeli tych, którzy nie zachowali zimnej krwi i nie sprzedali akcji w dobrym momencie. Dobre wyniki spółek nie miały znaczenia. Prezesi chwaląc się wzrostem dynamiki sprzedaży i stabilnym wzrostem przychodów w tym samym czasie sprawdzali na swoich telefonach skalę spadków akcji. Analitycy myląc się w większości prognoz poddali się i zaczęli pisać, że po prostu mamy do czynienia z paniką absolutną. Tak to już na rynkach bywa.

Ciąg dalszy tekstu na blogu Tomasza Jaroszka. Zapraszamy!

Źródło:
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~olo
Zalosne, ze tez ktos sie pod tym podpisal.
~kop
tak pokombinuja ze wrocimy do hossy bedzie zdrowy rynek usa wykupia wiekszosc akcji i pieknie zarobia pisano ze angazuja sie w rynki wschodzace trzymac akcje a nie zachwywac sie jak typowy leszcz co sprzedaje jak sa najnizsze ceny
~niktos
I co te wypociny miały wnieść? Ktoś to czyta w ogóle przed publikacją?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki