REKLAMA

JR Holding ma wesprzeć Ekipę youtubera Friza przy wejściu na giełdę

2020-11-19 23:16, akt.2020-11-20 09:08
publikacja
2020-11-19 23:16
aktualizacja
2020-11-20 09:08

JR Holding podpisał list intencyjny ze spółką Ekipa w celu współpracy przy wejściu spółki na rynek regulowany GPW lub NewConnect poprzez połączenie ze spółką już notowaną w transakcji odwrotnego przejęcia.

JR Holding ma wesprzeć Ekipę youtubera Friza przy wejściu na giełdę
JR Holding ma wesprzeć Ekipę youtubera Friza przy wejściu na giełdę
/ Pexels

[Aktualizacja] Akcje spółki JR Holding rosną na początku piątkowej sesji o ponad 5 proc.

fot. / / Bankier.pl

Liderem i pomysłodawcą Ekipy jest youtuber Karol Friz Wiśniewski. Materiały wideo wszystkich twórców Ekipy w serwisie YouTube wygenerowały za okres niespełna 11 miesięcy ponad 1,4 mld odsłon. Szczegółowe zasady, zakres oraz warunki finansowe dotyczące współpracy strony ustalą w umowie o współpracy, której uzgodnienie i podpisanie ma nastąpić do 31 marca 2021 roku.

„Nawiązanie współpracy ze spółką Ekipa S.A. i jej liderem Frizem wpisuje się w naszą strategię rozwoju, która przewiduje inwestowanie w nowoczesne podmioty z branży technologicznej. Friz należy do największych influencerów w naszym kraju, a upublicznienie spółki Ekipa S.A. poprzez odwrotne połączenie z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród inwestorów. Jako JR Holding chcemy uczestniczyć w cyfrowej rewolucji i być jej beneficjentem” - komentuje January Ciszewski, prezes zarządu JR Holding ASI.

„W trakcie mojej kariery nauczyłem się kilku rzeczy. Najważniejsze z nich to aby stale się rozwijać oraz otaczać ludźmi, których darzysz zaufaniem. To właśnie dlatego zdecydowałem wraz z Ekipą, że wejście na giełdę jest dla nas świetnym pomysłem. Wiemy, że pod opieką Januarego będziemy mieli okazję realizacji naszych planów. Dodając do tego naszą rozpoznawalność oraz nowatorskie podejście do tematu gier otrzymujemy stabilny model biznesowy, który uskutecznimy w najbliższych miesiącach.” - dodaje Karol Friz Wiśniewski.

Zawarcie listu intencyjnego jest wynikiem realizacji strategii rozwoju JR Holding ASI na lata 2020-2022 polegającej na inwestycji w perspektywiczne branże m.in. związane z nowymi technologiami i nowoczesnymi mediami, sztuczną inteligencją, produkcją i wydawaniem gier komputerowych, biotechnologią oraz fotowoltaiką. (PAP Biznes)

pr/ AH

Źródło:Bankier24
Tematy
Pracodawco! Tylko dziś! -50% na ogłoszenia z kodem CYBER2023! Sprawdź

Pracodawco! Tylko dziś! -50% na ogłoszenia z kodem CYBER2023! Sprawdź

Advertisement

Komentarze (13)

dodaj komentarz
xiven
to patologia że taki youtuber zarabia więcej niż najniższa krajowa
hfjdj
Hejt na youtuberów którzy dobrze zarabiają jest tak wielki ponieważ każdy może założyć konto na yt. W przypadku telewizji jest usprawiedliwienie bo trzeba mieć tam chody i pieniądze żeby w ogóle coś pokazać. Natomiast na yt każdy może za darmo założyć konto i tworzyć treść i na tym zarabiać. Nic nie stoi na przeszkodzie oprócz własnego Hejt na youtuberów którzy dobrze zarabiają jest tak wielki ponieważ każdy może założyć konto na yt. W przypadku telewizji jest usprawiedliwienie bo trzeba mieć tam chody i pieniądze żeby w ogóle coś pokazać. Natomiast na yt każdy może za darmo założyć konto i tworzyć treść i na tym zarabiać. Nic nie stoi na przeszkodzie oprócz własnego niedorajstwa. Stąd hejt wielki bo ludzi własne niedorajstwo boli.
skaurus
Dołączam się, też musiałem sprawdzić o kim mowa i zupełnie nie żałuję czasu przeżytego w nieświadomości istnienia tego chłamu. Teraz tylko wyczyszczę startową YT bo spamuje mnie sugestiami tego i podobnego temu gó.. na i mogę wracać w nieświadomość.
Zastanawia mnie skąd te wszystkie wyświetlenia? Z drugiej strony od czasu krwi
Dołączam się, też musiałem sprawdzić o kim mowa i zupełnie nie żałuję czasu przeżytego w nieświadomości istnienia tego chłamu. Teraz tylko wyczyszczę startową YT bo spamuje mnie sugestiami tego i podobnego temu gó.. na i mogę wracać w nieświadomość.
Zastanawia mnie skąd te wszystkie wyświetlenia? Z drugiej strony od czasu krwi na rzymskich arenach tania, nie wymagająca myślenia a rozrywka zawsze była w cenie.
hfjdj
Ty masz swoje lepsze rozrywki i lepszą pracę. Hodowanie garba i hemoridów w korpo. Gość się dobrze bawi i na tym zarabia.
pkc odpowiada hfjdj
zarabia na Tobie, robiąc gówno produkcję, takie czasy
pkc odpowiada pkc
Istotna jest wartość dodana, tu występuje plus ujemny
hfjdj odpowiada pkc
No i bardzo dobrze niech zarabia jak najwięcej a hejterzy niech się prują.
rubikk
też bym nie wiedział o kim mowa, ale zbiegiem okoliczności rozmawiałem o nim z córką (10 lat) wyśmiała mnie, że nie wiem kto to Friz i Ekipa. Wymieniała mi kilka pseudonimów i takie dzieciaki znają ich kanał na wylot. Taki mają target. Nieco w szoku jestem, że są w stanie dorobić się na tym takiej kasy.
mknowak odpowiada rubikk
Jakby się dorobili "takiej" kasy to by sobie głowy nie zawracali wchodzeniem na GPW... Moim zdaniem chcą spieniężyć "projekt" bo wiedzą że sława wiecznie nie trwa jeśli nie wierzysz poczytaj o grupie AbstrachujeTV i ich wynikach finansowych za kilka ostatnich lat.
budzik1981
Dlaczego promujecie patologię z internetu? Tych wszystkich YT na Syberię bym wysłał.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki