International Business Congress 2011

IBC to największa konferencja dotyczących biznesu międzynarodowego na Dolnym Śląsku. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką rynków zagranicznych oraz ekspansji na nie. Ma na celu przekazanie wiedzy i poszerzenie doświadczeń biznesowych.

Temat przewodni wydarzenia „European Business” będzie omówiony podczas wykładów, warsztatów, panelów dyskusyjnych oraz case study. Wykład otwierający kongres na temat warunków niepewności gospodarczej wygłosi wydawca Harvard Buisness Review Andrzej Jacaszek.

Program kongresu obejmuje trzy sesje tematyczne, z których dwie dotyczące wchodzenia i funkcjonowania na rynkach zagranicznych skierowane

są do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, natomiast ostatnia,

o procesach na rynkach zagranicznych skierowana jest do dużych przedsiębiorstw, prowadzących już działalność międzynarodową.

Udział w kongresie stwarza niepowtarzalną okazję do uzyskania wiedzy dotyczącej biznesu międzynarodowego oraz ugruntowania pozycji firmy w środowisku biznesowym.

Wydarzenie odbędzie się 17 marca 2011r. w Art Hotelu przy ulicy Kiełbaśniczej 20 we Wrocławiu.

Kongres organizowany jest przez organizację AIESEC, jedną z największych pozarządowych organizacji na świecie, która działa w ponad 107 krajach.

Więcej informacji o kongresie znajdziecie państwo na stronie internetowej kongresu http://www.ibc2011.pl/.

Kontakt:
Koordynator Projektu - Dawid Bombera
kom. 666 369 534
e-mail: dawid.bombera@aiesec.net

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne