Zgodnie z treścią Decyzji, od dnia 06.05.2015 roku ww. obligacje są notowane w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst w systemie notowań jednolitych.
Zarząd Spółki INSTALEXPORT S.A. informuje ponadto, że prace związane z przygotowaniem transakcji sprzedaży gruntów położonych w Grodzisku Mazowieckim należących do Spółki w 100% zależnej od INSTALEXPORT S.A. zmierzają ku końcowi o czym Spółka informowała w poprzednich Raportach.
Zgodnie z zapisami Umowy Przedwstępnej, środki uzyskane ze sprzedaży nieruchomości w pierwszej kolejności zostaną przekazane przez Kupującego bezpośrednio na konto KDPW w celu spłaty wszystkich zobowiązań wobec Obligatariuszy. Tym samym przedmiotowe Obligacje zostaną wykupione.
Podstawa prawna: § 4 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst" oraz § 4 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu organizowanego przez BondSpot SA "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów papierów dłużnych"
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)




























































