Hillary Clinton walczy o prezydenturę USA za pomocą aplikacji mobilnej

redaktor Bankier.pl

Walka o fotel prezydencki Stanów Zjednoczonych wchodzi w decydującą fazę. Nic więc dziwnego, że kandydaci sięgają po coraz to nowsze środki, by zdobyć poparcie wyborców. Poplecznicy Hillary Clinton zgromadzeni wokół jej sztabu wyborczego stworzyli aplikację mobilną Hillary 2016. Jest dostępna od wczoraj w AppStore.

Hillary Clinton walczy o prezydenturę USA za pomocą aplikacji mobilnej
Hillary Clinton walczy o prezydenturę USA za pomocą aplikacji mobilnej (fot. Brian Snyder / FORUM)

Data startu Hillary 2016 nie jest przypadkowa – zbiegła się z początkiem konwencji Demokratów. Twórcy aplikacji namawiają do jej ściągnięcia przed końcem konwencji – 28 lipca, obiecując w zamian specjalną odznakę. „Jedyną rzeczą, która stoi między Donaldem Trumpem a prezydenturą, jesteśmy my” – czytamy w opisie na AppStore.

Aplikacja ma zaangażować jak największą liczbę osób w walkę Hillary Clinton o Biały Dom. Jej twórcy wierzą bowiem, że ten cel można osiągnąć małymi krokami. Hillary 2016 to zbiór quizów i wyzwań, za których rozwiązanie użytkowników czekają nagrody – zarówno wirtualne, jak i realne. Osoby wspierające Clinton za pomocą aplikacji mogą także zameldować się na wiecach wyborczych i dzielić się materiałami z kampanii na Facebooku. Narzędzie pozwala również wesprzeć kampanię wyborczą Hillary Clinton finansowo.

Hillary 2016 jest dostępna póki co tylko dla użytkowników iPhone’ów. Jak zapewniają jej twórcy, trwają prace nad wersją na Androida.

Agnieszka Ślęzak

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~WD40

A możną nią też łapać pokemony? Bo jak tak to ściągam.

! Odpowiedz
0 0 ~plebs

już niedługo Hillary w każdej lodówce

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.