REKLAMA

Hawe ma umowę ramową dotyczącą warunków restrukturyzacji zadłużenia

2015-10-31 06:59
publikacja
2015-10-31 06:59

Hawe, Hawe Telekom, Mediatel, Agencja Rozwoju Przemysłu oraz Alior Bank podpisali umowę ramową dotyczącą warunków restrukturyzacji zadłużenia - poinformowało Hawe w komunikacie.

Strony umowy uzgodniły, że przyszła umowa restrukturyzacyjna zostanie zawarta pod warunkiem łącznego ziszczenia się w terminie do dnia 1 grudnia 2015 r. warunków zawieszających.

Wśród tych warunków jest m.in. dokonanie skupu lub uzgodnienie warunków skupu obligacji spółki oraz HAWE Telekom przez Central Fund of Immovables lub inny podmiot, uzgodnienie warunków refinansowania obligacji przez CFI lub inny podmiot, a także przystąpienie przez CFI lub innego podmiotu do umowy restrukturyzacyjnej, na warunkach akceptowanych przez wierzycieli.

Zgodnie z treścią umowy, termin spłaty wierzytelności przysługujących wierzycielom zostanie wyznaczony do dnia 30 września 2016 r. (PAP)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~urbi
w końcu super info kupiłem po przeszło 2 pln masakra ciekawe jak będzie się teraz zachowywał walor HAWE. Wiecie coś lub macie info o spółce piszcie proszę o info

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki