REKLAMA
ZAPISY

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz wiceprezesem Commercial Union PTE

2006-12-20 14:50
publikacja
2006-12-20 14:50
Po uzyskaniu wczoraj zgody Komisji Nadzoru Finansowego Grażyna Sudzińska-Amroziewicz objęła stanowisko wiceprezesa Commercial Union PTE, zarządzającego największym w Polsce funduszem emerytalnym. W zarządzie odpowiada za działalność operacyjną i nadzór finansowy.
Grażyna Sudzińska-Amroziewicz ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku handel zagraniczny. W latach 1994-1999 pracowała w firmie audytorskiej. Była również zaangażowana w projekty związane z doradztwem operacyjnym (business consulting). Pracę w Commercial Union rozpoczęła w styczniu 1999 roku. Była dyrektorem w dziale finansów CU Polska – Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W 2003 roku została członkiem zarządu i dyrektorem finansowym spółki dystrybucyjnej Commercial Union Polska Sp. z o. o. Odpowiadała za proces raportowania oraz budżetowania i kontroli kosztów w grupie CU.

Do jej zadań należało również koordynowanie pracy działów finansowych spółek grupy CU. Wraz z powołaniem na stanowisko wiceprezesa CU PTE złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu CU Polska Sp. z o. o.

Jej doświadczenie i kompetencje zawodowe będą bardzo przydatne dla realizacji naszych celów biznesowych – mówi Piotr Szczepiórkowski, prezes Commercial Union PTE.

Zarząd CU PTE tworzą: Piotr Szczepiórkowski (prezes), Grażyna Sudzińska-Amroziewicz (wiceprezes), i Michał Szymański (członek zarządu, dyrektor inwestycyjny).

Commercial Union PTE / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~zsc
po co te obraźliwe epitety ?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Studia

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki