Giełda TRANS Gazelą Biznesu 2010

Operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS - wrocławska spółka Logintrans znalazła się w gronie zdobywców prestiżowego tytułu “Gazele Biznesu 2010” w tegorocznej XI edycji rankingu. Tym samym spółka dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z sektora MSP. Właściciel TRANS-a zanotował ponad 235% wzrost przychodu ze sprzedaży.


Ranking, przygotowywany przez Puls Biznesu przy współpracy z grupą Coface Poland, ma na celu wyróżnienie małych i średnich firm, które w latach 2007 - 2009 wykazały najwyższy wzrost obrotów. O zakwalifikowaniu się do rankingu nie decydują jedynie wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu. Firma pretendująca do tytułu musi istnieć co najmniej 3 lata i w trakcie działalności nie może odnotować straty. Miejsce na liście rankingowej uzależnione jest od przyrostu obrotów wyrażonego w procentach.Giełda rozwija się stabilnie


Pomimo niesprzyjającej przedsiębiorstwom sytuacji makroekonomicznej nasza giełda rozwija się stabilnie i umacnia swoją pozycję na rynku polskim i europejskim. Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu potwierdza, że nasze wysiłki związane z zarządzaniem firmą przynoszą wymierne i długoterminowe rezultaty. Ten sukces w największej mierze był możliwy dzięki naszym użytkownikom i ich nieustannemu zaufaniu w to, co robimy. Za to składamy ogromne i szczere podziękowania - czytamy w komunikacie przesłanym przez biuro prasowe firmy.

Ranking Gazele Biznesu promuje przedsiębiorstwa, które cechuje uczciwość, wiarygodność zarówno wobec kontrahentów, jaki i pracowników oraz transparentna polityka finansowa. Wręczenie statuetek Gazel Biznesu odbędzie się w przyszłym roku 8 marca na uroczystej Gali we Wrocławiu. Organizatorem rankingu od 11 lat jest “Puls Biznesu”.

/www.trans.eu

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

    Termin zapłaty raty podatku leśnego przez osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

    Termin zapłaty miesięcznej kwoty podatku od nieruchomości przez osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

  • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

    Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.