REKLAMA

GPW zawiesza obrót akcjami Kerdos, Ideon, Clean&Carbon Energy, Cash Flow i Ampli (opis)

2017-03-30 19:08
publikacja
2017-03-30 19:08
GPW zawiesza obrót akcjami Kerdos, Ideon, Clean&Carbon Energy, Cash Flow i Ampli (opis)
GPW zawiesza obrót akcjami Kerdos, Ideon, Clean&Carbon Energy, Cash Flow i Ampli (opis)
fot. Krystian Maj / / FORUM

Giełda Papierów Wartościowych zdecydowała o zawieszeniu od 3 kwietnia do 30 czerwca 2017 r. obrotu akcjami spółki Kerdos Group w restrukturyzacji, a także akcji spółki Ideon, Clean&Carbon Energy, Cash Flow i Ampli - poinformowała Giełda w czwartkowym komunikacie.

GPW podała, że zawieszenie tych spółek nastąpiło z uwagi na zakwalifikowanie ich akcji po raz kolejny z rzędu do segmentu "Lista Alertów" oraz braku "odpowiednich działań zmierzających do usunięcia przesłanek do tej kwalifikacji w przyszłości". (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~Smart
Czemu to gó..no nie idzie do góry. Tracę tylko cenną kapuchę na tych przestępców. Niech ktoś w końcu zrobi porządek z tą całą bandą mafijno-agenturalną w Polsce.
Czy tak trudno powołać do życia Wywiadowczą Ochronę Państwa na wzór FBI/CIA w USA. Tylko bez tej starej Ubecji i Sbecji.

Panie Prezydencie weź Pan zgłoś taki projekt ustawy.
~staryalfred
Znam bardzo dobrze Ideon i Cash Flow, mogę służyć organom ścigania swoją wiedzą
na temat wieloletniej przestępczej działalności zarządów tych spółek.
~Oz
Rozumiem, że decyzja wynika z troski o drobnych akcjonariuszy posiadających te akcje? Tylko w żaden sposób nie mogę wymyślić jak im to pomaga.
~look
Chodzi o to, żeby obecni akcjonariusze nie wcisnęli swoich akcji leszczom na GPW
~Orlando_Di_Lasso odpowiada ~look
A ..... pomogła by zapewne jakaś sensowna kampania informacyjna.
A tak - drobni kupili, i ...... wdupili, nie wiadomo też ile stracą , gdy obrót zostanie wznowiony (przecież nikt nie pozwoli im zarobić, gdy obrót zostanie wznowiony)

~przejal odpowiada ~Orlando_Di_Lasso
mozesz sie z rana wystawic na K po 1gr to pewnie lykniesz troche, nizej przeciez juz nigdy nie spadnie niz 1gr bo co na ZERO, a jak wznowia obrot to moze rownie dobrze sie otworzyc i po 20gr bo nagle sie okaze ze jest zysku z 2 mln zl, nie mowiac juz o 5mln EUR bo tu rozne moga byc jazdy. moze tak dobrze sie wiedzie ze beda LORLENA mozesz sie z rana wystawic na K po 1gr to pewnie lykniesz troche, nizej przeciez juz nigdy nie spadnie niz 1gr bo co na ZERO, a jak wznowia obrot to moze rownie dobrze sie otworzyc i po 20gr bo nagle sie okaze ze jest zysku z 2 mln zl, nie mowiac juz o 5mln EUR bo tu rozne moga byc jazdy. moze tak dobrze sie wiedzie ze beda LORLENA przejmowac.
~Sensei odpowiada ~przejal
Troche sie mylisz: moga zrobic resplit, np. 100:1, i wtedy moze zleciec nizej niz poprzedni 1 grosz.
~Obywatel odpowiada ~przejal
Mylisz się kolego.Ja kupowałem akcje Ideonu po 1 groszu bo myślałem że więcej nie spadnie.Nie zainwestowałem dużo bo tylko 1000zł,dziś te akcje są warte 20 zł.Więc ile procent spadło? Najchętniej widział bym tych złodziei w więzieniu,ponoć WSI maczało paluchy w tej spółce
~gringo7 odpowiada ~Orlando_Di_Lasso
Obowiązku kupowania nie ma.A jak ktoś ma wiedzy na temat giełdy tyle,co o handlu gruszkami,to niech się zajmie lepiej gruszkami.Łatwiej zobaczyć,które są zwiędnięte,które nadpsute,a które w dobrej kondycji.Nawet z wadą wzroku.Wystarczy pomacać.
~ra odpowiada ~gringo7
Jak sp ma udziały w gpw to powinien odpowiadać za dopuszczenie oszustów do rynku giełdowego a jak zostaje naruszone prawo to może im i rodzinom skonfiskować mąjątek i posadzić w więzieniu albo uchwalić bardziej rygorystyczne prawo!!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki