REKLAMA

GPW zawiesza obrót akcjami 5 spółek

2014-08-20 09:20
publikacja
2014-08-20 09:20
GPW zawiesza obrót akcjami 5 spółek
GPW zawiesza obrót akcjami 5 spółek

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zawiesiła obrót akcjami pięciu spółek. Powodem było nieprzekazanie przez te spółki raportu kwartalnego.

Zawieszone spółki to Global Trade, Good Idea, Inno-Gene, Kampa i SPC Group. Wszystkie notowane były w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

- Zawieszenie obrotu akcjami danej spółki(…) obowiązuje w okresie od dnia 19 sierpnia 2014 r. do końca dnia obrotu następującego po dniu, w którym spółka ta w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu przekaże do publicznej wiadomości raport kwartalny za drugi kwartał roku 2014 – czytamy w komunikacie.

Inwestorze, daj się poznać i wygraj iPada Mini

Jak wyjaśnia GPW, "w okresie zawieszenia obrotu (...) zlecenia maklerskie na akcje danej spółki mogą być przyjmowane, anulowane i modyfikowane."

/mz, pap

Źródło:
Tematy
Dokonaj kolejnego zrównoważonego wyboru

Dokonaj kolejnego zrównoważonego wyboru

Advertisement

Powiązane

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~inwest
biednemu zawsze wiatr w oczy , a psy gryzą w kostki
~oldmike
Wprowadzają syf by go później zawieszać. Każde Ipo powinno tak wygladac
~Nikoc
A kto komu każe inwestować w niesprawdzone spółki i to w dodatku groszowe? nie lepiej zainwestować w spółkę która istniała dotychczas ale dopiero chce wejść na giełdę NC niż pchać się w twór czyjejś wyobraźni? tym bardziej jak pisałeś 2 spółki groszowe powiązane z jednym maklerem siedzącym w RN.Jeżeli ktoś A kto komu każe inwestować w niesprawdzone spółki i to w dodatku groszowe? nie lepiej zainwestować w spółkę która istniała dotychczas ale dopiero chce wejść na giełdę NC niż pchać się w twór czyjejś wyobraźni? tym bardziej jak pisałeś 2 spółki groszowe powiązane z jednym maklerem siedzącym w RN.Jeżeli ktoś się pcha w spółki groszowe (czyt. śmieciowe) to dobrze wie z jakim ryzykiem się to wiąże. Dobrze to zostało przedstawione w filmie Wilk z Wall Street, maklerów nie interesuje to żebyś ty zarobił, tylko to żeby oni zarobili, A oni będą jak najwięcej takich spółek wprowadzać na rynek bo na nich są o wiele większe marże niż na zwykłych spółkach.
~Pwd
New Connect coraz bardziej przypomina szulernię. Popatrzcie na to co wyprawia ATON. Przecież to nóż w kieszeni się otwiera. Oni chyba powstali po to aby oszukać akcjonariuszy. A Luxima??? Kolejna spółka powiązana onegdaj z panem maklerem z Łomży zasiadającym w RN obu groszowych podmiotów. Na debiucie -49%, potem tylko New Connect coraz bardziej przypomina szulernię. Popatrzcie na to co wyprawia ATON. Przecież to nóż w kieszeni się otwiera. Oni chyba powstali po to aby oszukać akcjonariuszy. A Luxima??? Kolejna spółka powiązana onegdaj z panem maklerem z Łomży zasiadającym w RN obu groszowych podmiotów. Na debiucie -49%, potem tylko gorzej obecnie -95% Teraz cztery kolejne spółki. Syf.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki