REKLAMA

GPW zawiesza notowania Empik Media & Fashion w związku z przymusowym wykupem

2016-07-26 08:24
publikacja
2016-07-26 08:24

GPW zawiesza od 26 lipca notowania akcjami Empik Media & Fashion w związku z ogłoszonym przymusowym wykupem - podała giełda w komunikacie.

fot. / / materiały dla mediów

Krockella ogłosiła wykup 1.368.994 akcji Empik Media & Fashion, stanowiących 1,3 proc. kapitału zakładowego, po 4,35 zł za papier - wynika z ogłoszenia opublikowanego we wtorkowym wydaniu "Parkietu".

Przymusowy wykup rozpocznie się 26 lipca i potrwa do 29 lipca.

Krockella posiada obecnie bezpośrednio 24.624.301 akcji EM&F, stanowiących 23,3 proc. kapitału. Osiągnęła liczbę głosów z akcji EM&F uprawniającą do przymusowego wykupu w wyniku porozumienia zawartego w marcu z Penta Investments, Bookzz Holdings, EMF Holding 2, Markiem Ondrejką i EMF Holding.

Strony porozumienia posiadają łącznie akcje uprawniające do 98,7 proc. ogólnej liczby głosów na walnym EM&F. Pośredniczącym jest Trigon DM.

Empik rezygnuje z Paybacka i uruchamia własny program lojalnościowy

W zeszłym tygodniu na łamach Bankier.pl pisaliśmy, że program lojalnościowy Payback kończy współpracę z trzema ważnymi partnerami: Allegro.pl, Empikiem i Bankiem Zachodnim WBK. Po publikacji artykułu skontaktowała się z nami rzeczniczka sieci Empik, Monika Marianowicz, która poinformowała nas o dalszych planach firmy. Już 17 sierpnia wystartuje nowy program lojalnościowy pod nazwą „Mój Empik”.

- Decyzja o wyjściu Empiku z programu Payback jest efektem zmiany strategii marki – powiedziała Marianowicz. - Zdecydowaliśmy się na prowadzenie własnych działań, przywiązujących odbiorców do Empiku, opartych na specjalnych zniżkach i ofertach promocyjnych, a nie kolekcjonowaniu punktów – dodała.

„Mój Empik” ma pozwolić sieci na precyzyjne dotarcie do odbiorcy z ofertą dopasowaną do jego zainteresowań i oczekiwań czytelniczych, muzycznych czy filmowych. Do zniżek będzie uprawniała karta lojalnościowa, która będzie wydawana w formie tradycyjnej oraz jako aplikacja w telefonie.

Czytaj więcej: "Empik rezygnuje z Paybacka i uruchamia własny program lojalnościowego".

(PAP)

pel/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~ŁukaszP
Kolejna firma zwija się z GPW?
~olo
Mogła by z Polski do macierzystego Izraela.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki