REKLAMA

GLG PHARMA S.A.: Realizacja etapu prac związanych z badaniami przedklinicznymi w Projekcie TNBC w ramach umowy z Instytutem Przemysłu Organicznego, Oddział w Pszczynie.

2018-07-13 09:59
publikacja
2018-07-13 09:59
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2018
Data sporządzenia: 2018-07-13
Skrócona nazwa emitenta
GLG PHARMA S.A.
Temat
Realizacja etapu prac związanych z badaniami przedklinicznymi w Projekcie TNBC w ramach umowy z Instytutem Przemysłu Organicznego, Oddział w Pszczynie.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd GLG Pharma S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 13 lipca 2018 r. zaakceptował otrzymany od Instytutu Przemysłu Organicznego z siedzibą w Warszawie, Oddział w Pszczynie (Instytut) raport częściowy za etap II prac objętych umową z dnia 31 sierpnia 2017 r. o zawarciu której Spółka informowała w raporcie bieżącym ESPI nr 13/2017 (Umowa).

Zgodnie z treścią otrzymanego raportu, prace wykonane przez Instytut w ramach realizacji etapu II przebiegły zgodnie z założonym planem badań. Etap II prac obejmował badanie toksyczności ostrej. W ramach realizacji tego etapu przeprowadzono badania polegające na jednorazowym podaniu szczurom doustnie i dootrzewnowo szeregu dawek cząsteczki GLG-805, co pozwoliło na ocenę toksyczności ostrej, oraz ustalenie maksymalnej tolerowanej dawki badanej cząsteczki.

Zarząd Spółki ocenił prace objęte raportem częściowym jako wykonane zgodnie z warunkami Umowy, a także zgodnie z założeniami projektu rozwoju terapii celowanej wobec potrójnie negatywnego raka piersi (TNBC).

Na wniosek Instytutu etap II został zrealizowany jako pierwszy w ramach Umowy, a przewidziany w Umowie etap I zostanie zrealizowany w ciągu 2 miesięcy od zakończenia etapu II. Zmiana kolejności wykonywania etapów Umowy nie ma wpływu na wyniki ani terminy realizacji Umowy. Celem etapu I jest ustalenie zakresu stosowanych dawek cząsteczki GLG-805 (DRF- Dose Range Finding).

O realizacji kolejnych etapów Umowy, Zarząd Spółki będzie informował w odrębnych raportach bieżących.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-07-13 Piotr Sobiś Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki