REKLAMA

GENESIS ENERGY: Zmiany w składzie Rady Nadzorczej

2019-07-01 17:13
publikacja
2019-07-01 17:13
Spółka Medical Cannabis S.A z siedzibą w Warszawie, podaje do publicznej wiadomości, Zwyczajne Walne Zgromadzenie dokonało następujących zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki:

• uchwałą nr 3 ZWZ ze składu Rady Nadzorczej został odwołany Pan Jacek Makowiecki;
• uchwałą nr 4 ZWZ do składu Rady Nadzorczej został powołany Pan Włodzimierz Lisowski na indywidualną kadencję, która upływa z dniem zatwierdzenia sprawozdań finansowych za rok 2024
• uchwałą nr 5 ZWZ do składu Rady Nadzorczej został powołany Pan Robert Dylewski na indywidualną kadencję, która upływa z dniem zatwierdzenia sprawozdań finansowych za rok 2024.


Pan Włodzimierz Lisowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Posiada szeroki doświadczenie w handlu oraz branży budowlanej. Pełnił między innymi poniższe funkcje:

W latach od 2007 do 2015 - członek Zarządu i członek Rady Nadzorczej Polsko- Ukraińskiego Konsorcjum Biznesowego w Równem – Ukraina.

W latach od 1992 do 1996 członek Rady Nadzorczej „Inter- Trade” sp. z o.o. Podmiot specjalizujący się w handlu m.in. drewnianymi konstrukcjami do budowy domów oraz elementami typu okna i drzwi.

w latach od 1990 do 1994 członek Zarządu „Terimex” sp. z o.o. Spółka działająca w branży elektronicznej w zakresie produkcji, sprzedaży i serwisu sprzętu elektronicznego.

Obecnie Pan Włodzimierz Lisowski prowadzi własną działalność gospodarczą związaną z obrotem handlowym z krajami wschodnimi m.in. w obszarze drewnianych elementów budowlanych.

Informacja o prawomocnych wyrokach – nie dotyczy.

Przypadki upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji – nie dotyczy.

Pan Włodzimierz Lisowski nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta, nie zasiada w organach ani nie jest wspólnikiem w spółce konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Pan Włodzimierz Lisowski nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych.

Pan Robert Dylewski jest absolwentem następujących uczelni: Wyższa Szkoła Hotelarska w Hadze, Holandia - International Hospitality Management; University of Eastern Africa, Tangaza, Nairobi, Kenya - Divinity in African Cultures.

Posiada bogate międzynarodowe doświadczenie w branży hotelarskiej, w której działa od 2000 roku. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Philoxenos Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - spółka proponuje innowacyjne podejście do zarządzania hotelami z silnym naciskiem na jakość. Zapewniając najwyższe standardy jakości gwarantuje ona długoterminowe sukcesy finansowe. Spółka oferuje zarządzanie całym projektem od ‘Green Field’ poprzez wprowadzanie standardów sieci hotelowych, proces Pre-Openingu, Otwarcia hotelu, zarządzanie operacjami hotelowymi do ewaluacji istniejących obiektów. Spółka zarządza obiektami międzynarodowych sieci hotelowych, miedzy innymi nowootwartym hotelem Hampton By Hilton Kalisz. Prowadzi, także daleko zaawansowane projekty hotelowe znanych marek światowych należących do sieci IHG Group oraz Hilton.

W okresie ostatnich trzech lat Pan Robert Dylewski pełnił funkcje zarządcze w podmiotach wskazanych poniżej, (funkcje te pełni nadal):

•Philoxenos Polska Sp. z o.o. – prezes i właściciel (100%) – spółka zarządzająca hotelami sieciowymi z grupy Hilton oraz IHG
•Beskidzka Development Sp. z o.o. – Prezes Zarządu – spółka deweloperska, budownictwo mieszkaniowe;
•Core Construction Sp. z o.o. – Prezes Zarządu – spółka deweloperska, budownictwo mieszkaniowe;
•Hotel Bydgoszcz Sp. z o.o. – Prezes Zarządu - spółka celowa powołana do budowy hotelu Hampton by Hilton Bydgoszcz;
•Działyńskich Sp. z o.o. – Prezes Zarządu – spółka deweloperska;
•Doradztwo i Zarządzanie Przedsiębiorstwami Robert Dylewski – działalność gospodarcza

Informacja o prawomocnych wyrokach – nie dotyczy.

Przypadki upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji – nie dotyczy.

Pan Robert Dylewski nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta, nie zasiada w organach ani nie jest wspólnikiem w spółce konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Pan Robert Dylewski nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt. 7) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki