REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

GAMES OPERATORS S.A.: Wniosek akcjonariusza o umieszczenie dodatkowego punktu w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 11 czerwca 2026 roku i zmiana porządku obrad

2026-05-22 21:26
publikacja
2026-05-22 21:26
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Spis załączników:
  1. PLW wniosek o rozszerzenie porządku ZWZ GOP (RN) v1-sig.pdf
  2. GOP ZWZ projekty uchwał 2026 fin do publikacji v1 aktualizacja.pdf
  3. GOP ogłoszenie o zwołaniu ZWZ 2026_fin_aktualizacja_v1.pdf
  4. GOP formularz dla pełnomocnika ZWZ 2026_fin do publikacji_aktualizacja.docx

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

11

/

2026

Data sporządzenia:

2026-05-22

Skrócona nazwa emitenta

GAMES OPERATORS S.A.

Temat

Wniosek akcjonariusza o umieszczenie dodatkowego punktu w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 11 czerwca 2026 roku i zmiana porządku obrad

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:

Zarząd Games Operators S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2026 z dnia 14 maja 2026 roku dotyczącego ogłoszenia o zwołaniu na dzień 11 czerwca 2026 roku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki („ZWZ”), informuje, że w dniu 21 maja 2026 roku otrzymał od akcjonariusza PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie, działającego na podstawie art. 401 § 1 Kodeksu spółek handlowych, posiadającego ponad 1/20 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, żądanie dotyczące umieszczenia w porządku obrad ZWZ następującego punktu o treści:

„Podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej.”

W związku z powyższym Zarząd Spółki, działając na podstawie art. 401 § 2 Kodeksu spółek handlowych, dokonał zmiany porządku obrad ZWZ polegającej na wprowadzeniu ww. punktu do porządku obrad i opatrzeniu go numerem 15, podczas gdy dotychczasowe punkty 15 i 16 otrzymały numery odpowiednio 16 i 17.

W konsekwencji uzupełniony zgodnie z żądaniem akcjonariusza porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie obrad Walnego Zgromadzenia.

2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.

3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zgromadzenia i jego zdolności do powzięcia uchwał.

4. Uchylenie tajności głosowania przy wyborze Komisji Skrutacyjnej, wybór Komisji Skrutacyjnej.

5. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zgromadzenia.

6. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Games Operators S.A. za okres od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.

7. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania Zarządu z działalności Games Operators S.A. za okres od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.

8. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania Rady Nadzorczej Games Operators S.A. z działalności w 2025 roku.

9. Podjęcie uchwały w sprawie przeznaczenia części kapitału zapasowego na wypłatę dywidendy.

10. Podjęcie uchwały w sprawie podziału zysku netto za rok obrotowy zakończony dnia 31 grudnia 2025 roku oraz ustalenia dnia dywidendy i terminu jej wypłaty.

11. Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium poszczególnym Członkom Zarządu Spółki z wykonania obowiązków w 2025 roku.

12. Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium poszczególnym Członkom Rady Nadzorczej Spółki z wykonania obowiązków w 2025 roku.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki nr 5/2025 z dnia 28 lutego 2025 roku w sprawie ustalenia nowych zasad i wysokości wynagradzania Członków Rady Nadzorczej (w tym Członków Komitetu Audytu).

14. Podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej.

15. Przeprowadzenie dyskusji w sprawie sprawozdania o wynagrodzeniach Członków Zarządu i Członków Rady Nadzorczej Games Operators S.A. za okres od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku.

16. Wolne wnioski.

17. Zamknięcie obrad.

W załączeniu Zarząd Spółki przekazuje wniosek akcjonariusza oraz zgłoszone przez akcjonariusza projekty uchwał, jak również zaktualizowaną stosownie do żądania akcjonariusza treść ogłoszenia o zwołaniu ZWZ, projekty uchwał ZWZ (w tym zmieniony przez Zarząd Spółki projekt uchwały w sprawie przyjęcia porządku obrad) oraz wzór formularza do wykonywania głosu na ZWZ przez pełnomocnika.

Szczegółowa podstawa prawna:

- § 20 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 6 czerwca 2025 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Podpis osoby reprezentującej Spółkę:

Bartłomiej Gajewski, Prezes Zarządu

Jakub Ananicz, Członek Zarządu

Załączniki

Plik

Opis

PLW wniosek o rozszerzenie porządku ZWZ GOP (RN) v1-sig.pdf

Wniosek o rozszerzenie porządku obrad

GOP ZWZ projekty uchwał 2026 fin do publikacji v1 aktualizacja.pdf

Projekty uchwał

GOP ogłoszenie o zwołaniu ZWZ 2026_fin_aktualizacja_v1.pdf

Ogłoszenie o zwołaniu aktualizacja

GOP formularz dla pełnomocnika ZWZ 2026_fin do publikacji_aktualizacja.docx

Formularz dla pełnomocnika

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2026-05-22

Bartłomiej Gajewski

Prezes Zarządu

Bartłomiej Gajewski

2026-05-22

Jakub Ananicz

Członek Zarządu

Jakub Ananicz

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki