W autobusach FlixBusa jak w samolocie. Obejrzysz film i posłuchasz audiobooka

redaktor Bankier.pl

Filmy, seriale, audiobooki i minigry już dostępne są już w autobusach przewoźnika FlixBus. Polska jest czwartym po Szwecji, Danii i Francji krajem, w którym przewoźnik uruchomił system rozrywki pokładowej Flixtainment.

Pasażerowie mają do wyboru 25 filmów w sześciu wersjach językowych, 7 seriali telewizyjnych, ponad 100 audiobooków, 75 e-booków, 30 czasopism i 20 minigier. Większość treści dostępna jest, jak na razie, po angielsku. W języku polskim dostępnych jest obecnie 12 filmów oraz 5 audiobooków. Nowe polskojęzyczne treści będą dodawane w kolejnych tygodniach.

(FlixBus)

System jest dostępny w 60 autobusach przewoźnika. Do końca roku zostanie on zainstalowany w co najmniej połowie pojazdów. Informacja, czy na danym kursie dostępny jest system Flixtainment, pojawia się przy rezerwacji biletu po najechaniu na ikonę „i”.

– Polska jest kolejnym krajem po Szwecji, Danii i Francji, w którym startuje system Flixtainment – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbus Polska.

Aby skorzystać z treści dostępnych w systemie Flixtainment, nie trzeba będzie instalować dodatkowych aplikacji na urządzeniach mobilnych. Aby obejrzeć film lub posłuchać audiobooka, trzeba będzie połączyć się z siecią Wi-Fi i wejść na stronę media.flixbus.com.

Flixtainment oprócz rozrywki dostarczy pasażerom także informacje o aktualnym położeniu autobusu i całej trasie. Flixbus pracuje także nad wprowadzeniem w autobusach automatycznych informacji o najbliższym przystanku, oczekiwanym czasie przejazdu i aktualnym opóźnieniu.

Marcin Kaźmierczak

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne