REKLAMA

Elżbieta Bieńkowska - Finansistą Roku 2013

2014-02-13 20:37
publikacja
2014-02-13 20:37

Wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska otrzymała tytuł Finansisty Roku 2013, przyznawany przez "Gazetę Finansową". Bieńkowską nagrodzono za profesjonalizm i odwagę w zapewnianiu środków na rozwój naszego kraju.

Redakcja tygodnika wskazała, że nagroda ta została przyznana również za stanowczą walkę w Brukseli z planami ograniczenia w nowym budżecie UE pieniędzy przeznaczonych w Funduszu Spójności na wyrównanie różnic między starymi i nowymi państwami członkowskimi. "Dzięki skutecznemu pozyskaniu i wykorzystaniu pieniędzy z funduszy unijnych przez panią wicepremier polska gospodarka stała się nowoczesna i konkurencyjna" - podkreślono w czwartkowym komunikacie tygodnika.

Gazeta przyznała też pięć wyróżnień, które otrzymali: prezes PKP Jakub Karnowski, prezes Vivus Finance Loukas Notopoulos, prezes SKOK Wołomin Mariusz Gazda, Centrum im. Adama Smitha oraz Agencja Informacyjna Newseria.

Przyznano też tytuł Finansowej Marki Roku 2014. W kategorii leasing otrzymał ją Europejski Fundusz Leasingowy; w kategorii dom maklerski: DM Banku Ochrony Środowiska, a w kategorii bank - Credit Agricole Bank Polska. (PAP)

rbk/ pad/ gma/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki