REKLAMA

Eksperci Bankier.pl pomogą ci rozliczyć PIT

2012-04-19 06:00
publikacja
2012-04-19 06:00
Jeżeli masz kłopot z rocznym rozliczeniem podatkowym, zastanawiasz się, czy nie popełnisz błędu albo czy masz prawo do ulgi - tutaj znajdziesz pomoc. Bankier.pl we współpracy z PIT.pl zaprosił do studia najlepszych w kraju specjalistów, którzy pomogą ci i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

rozlicz pit z bankier.pl

W ciągu najbliższego tygodnia pytania dotyczące Twojego rozliczenia rocznego możesz przesyłać na adres biuro@pit.pl albo zadawać je na naszym forum. W dniach 25-30 kwietnia na żywo w studio Bankier.pl w Warszawie zaproszeni goście i eksperci rozwieją Twoje wątpliwości oraz wskażą Ci najwłaściwsze rozwiązania podatkowe. Pytania będziesz mógł zadawać również w czasie trwania programu na żywo. Na wszystkie pytania, które nie zostaną poruszone w czasie trwania programu, nasi eksperci odpowiedzą po jego zakończeniu, a odpowiedź na nie odnajdziesz na forum Bankier.pl.

Programy nadawane na żywo w Bankier.tv dotyczyć będą trzech grup podatników:

- pracowników (PIT-37, PIT-36, PIT-39, PIT-40) - w środę, 25 kwietnia o godz. 12. Gościem będzie Jarosław Włoch z Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych w Krakowie,
- inwestorów (PIT-38), w piątek, 27 kwietnia o godz. 12. Gościem będzie Katarzyna Rola-Stężycka, Kierownik zespołu analiz podatkowych, Tax Care,
- przedsiębiorców (PIT-36 i PIT-36L) - w poniedziałek, 30 kwietnia o godz. 12. Gościem będzie Andrzej Dmowski, Partner Zarządzający Russell Bedford.


Całą akcję podzieliliśmy aż na trzy programy, żeby każdy z użytkowników znalazł odpowiedź na swoje pytanie i korzystał z wiedzy eksperta z danej dziedziny podatków.

Zapraszamy do zadawania pytań.Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
p.szulczewski
Wszystkie powyższe problemy zostały poruszone w programach na żywo, które można obejrzeć również obecnie (linki w treści artykułu przekierują Państwa bezpośrednio do odpowiedniego nagrania). Mamy nadzieję, że byliśmy pomocni, a zaproszeni do studia Bankier.pl goście z czołowych kancelarii podatkowych pomogli rozwiać Wszystkie powyższe problemy zostały poruszone w programach na żywo, które można obejrzeć również obecnie (linki w treści artykułu przekierują Państwa bezpośrednio do odpowiedniego nagrania). Mamy nadzieję, że byliśmy pomocni, a zaproszeni do studia Bankier.pl goście z czołowych kancelarii podatkowych pomogli rozwiać Państwa wątpliwości dotyczące rozliczeń rocznych. Z wyrazami szacunku Piotr Szulczewski
~jarek
przy rozliczaniu dochodów z giełdy PIT-38:
w jakim momencie mogę rozliczy poniesione straty upadłej, wycofanej z giełdy /w 2010r/ firmy ZL ORZEŁ
~emeryt
Do 1 lipca 2011 opłacałem składki ZUS w tym zdrowotną prowadząc 1-osobową działalność gospodarczą. Działalność tą zawiesiłem na dwa lata od 1 lipca 2011 i od tej daty pobieram świadczenia emerytalne. Otrzymałem z ZUS PIT-40A z podaną wysokością składek zdrowotnych. Składając PIT-37 w poz.108 wpisałem sumę Do 1 lipca 2011 opłacałem składki ZUS w tym zdrowotną prowadząc 1-osobową działalność gospodarczą. Działalność tą zawiesiłem na dwa lata od 1 lipca 2011 i od tej daty pobieram świadczenia emerytalne. Otrzymałem z ZUS PIT-40A z podaną wysokością składek zdrowotnych. Składając PIT-37 w poz.108 wpisałem sumę składek zdrowotnych:
---podanych w PIT-40A
-- oraz składki zdrowotne opłacane do 1 lipca ( oczywiście 7,75% podstawy wymiaru)
Wątpliwości mam czy składki zdrowotne podane w PIT-40A też odlicza się od podatku?
~ajt
Moge strate z gieldy sprzed 2lat wliczyc jako koszt przy sprzedaniu nieruchomosci

Powiązane: Rozliczenia podatkowe - PIT 2011

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki